Отримувати новини

Консультації

Повернутися до переліку консультацій
Читайте в журналі

Документи для передання стічних вод

У рубриці «ТОП-10 запитань-відповідей» журналу «ECOBUSINESS. Екологія підприємства» публікуємо відповіді експертів-екологів на запитання, що надійшли в редакцію від читачів журналу.


Запитання

Які документи повинне мати підприємство, що передає стічні води Міській Раді (на поля фільтрації)?

Відповідь

Нагадаю, що 2 лютого 2018 року набрали чинності Правила приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення та Порядок визначення розміру плати, що справляється за понаднормативні скиди стічних вод до систем централізованого водовідведення, затверджені наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 1 грудня 2017 року № 316 та зареєстровані в Міністерстві юстиції України від 15 травня 2018 року за № 56/31508 і за № 57/31509 відповідно.

На підставі загальнодержавних розробляються місцеві Правила приймання стічних вод, які затверджують органи місцевого самоврядування та враховують місцеві особливості приймання та очищення стічних вод.

Отже, якщо ви передаєте стічні води комунальному підприємству, то потрібно укласти договір між суб’єктами господарювання.

Головне — виконувати умови договору щодо періодичності контролю стічних вод та вчасно надавати результати контролю надавачу послуг і не перевищувати встановлених концентрацій.

Підготував Іван Паламарчук, заслужений природоохоронець України

Передплатники журналу можуть поставити своє запитання  у розділі «Запитання-відповіді»

Джерело: журнал «ECOBUSINESS. Екологія підприємства» № 2, 2019

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook та каналі в Telegram

Розсилка новин

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!