Отримувати новини

Консультації

Повернутися до переліку консультацій
Управління відходами

Яка кількість непридатних люмінесцентних ламп (відходів) може зберігатися на підприємстві

У рубриці «ТОП-10 запитань-відповідей» журналу «ECOBUSINESS. Екологія підприємства» публікуємо відповіді експертів-екологів на запитання, що надійшли в редакцію від читачів журналу.


Запитання

Яка максимальна кількість непридатних люмінесцентних ламп (відходів) може зберігатися на підприємстві, де вони накопичились?

Відповідь

Кількість небезпечних відходів, зокрема зіпсованих люмінесцентних ламп, які можуть тимчасово зберігатися на підприємстві, законодавчо не визначено. Проте радимо дотримуватися вимог пункту 7 ДСТУ 4462.3.01:2006.

Зверніть увагу!

1. Простежте, щоб був чинний договір на їх передання ліцензованій організації (контрагенту).

2. Необхідно, щоб проводився моніторинг місць утворення, зберігання й видалення відходів згідно з частиною першою статті 29 Закону України «Про відходи» та відповідно до вимог пункту 10 Додатку 4 форми акта перевірки, затвердженої наказом Мінприроди від 9 серпня 2017 року № 303.

Крім цього, варто виконувати інші вимоги щодо обліку, звітності, збирання й зберігання відходів.

Підготував Іван Паламарчук, заслужений природоохоронець України

Передплатники журналу можуть поставити своє запитання у розділі «Запитання-відповіді»

Джерело: журнал «ECOBUSINESS. Екологія підприємства» № 2, 2019

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook та каналі в Telegram

Розсилка новин

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!