Новини

Повернутися до переліку новин

Цікаві факти про полуницю яких ви не знали

Полуничний сік — справжній плямовивідник пігментних плям і веснянок. Цими ягодами можна відбілити шкіру. Також полуниця сприяє відбілюванню зубів.

«Ягодою любові» полуницю назвав англійський вчений Патрік Холфорд. Він довів, що в ній міститься велика кількість цинку, який викликає сексуальне збудження як у жінок, так і в чоловіків.

Крім червоної, існує ще й біла полуниця. Вона з’явилася в середині 18 століття в результаті схрещування різних сортів дикої полуниці. Зараз цей вид втрачено, а сучасна біла полуниця — гібрид червоної полуниці і ананаса.

Найбільша ягода була зірвана в 1983 році в Ролкстоне (штат Кент, США). Її вага становила 231 г. Щоправда, ягода не принесла задоволення власнику: вона виявилася водянистою і кислою.

Крім традиційного вживання полуниці з вершками, її можна поєднувати з морепродуктами, птицею і сирами. Однією з найсмачніших страв вважається полуниця, обсмажена на вершковому маслі з чорним перцем.

У Новому Орлеані в ресторані «Arnaud’s» можна спробувати найдорожчу страву з полуниці. Вона обійдеться в 1,4 млн дол. США. Полуниця від «Arnaud’s» подається з кремом, прикрашається листочками м’яти і кільцем з майже 5-каратним рожевим діамантом.

В італійському місті Немі щорічно влітку проходить свято полуниці. У велику чашу насипають тисячу кілограм полуниці, а потім заливають все великою кількістю шампанського, а всі перехожі можуть пригоститися.

Джерело: Интересные факты

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!