Новини

Повернутися до переліку новин

Кожен день чоловік садив дерева в одному місці. Ось, що вийшло за 37 років

Джадана Пейен, юнак з Індії, вирішив трохи допомогти матінці природі і почав садити дерева більше 30 років тому. Він садив насіння в дуже пустельній місцевості недалеко від свого будинку в штаті Ассам, Індія.

Джадана хотів створити середовище проживання для диких тварин і протистояти людям, які вирубують дерева. Пізніше, Джадана вирішив, що присвятить своє життя створенню власних лісів і посадці дерев. Майже кожен день протягом 37 років він садив насіння і успішно створив нову екосистему.

Підраховано, що на сьогоднішній день розмір лісу складає близько 550 гектарів. Поворотним для Джадава став випадок, коли він знайшов кілька мертвих змій в піщаній місцевості, після повені. Померлі рептилії підштовхнули його до ідеї побудувати середовище проживання, де тварини не повинні відчувати загрозу або мати шанс позбутися свого дому.

«Змії загинули від спеки, у них не було можливості врятуватися в тіні дерев. Я сів і заплакав. Це була справжня бійня. Я сповістив департамент, який займається лісами і просив зайнятися посадкою лісу в нашому районі. Вони відповіли, що нічого не будуть садити там, запропонували мені спробувати швидкозростаючий бамбук. Це було боляче і я вирішив, що займуся цим сам. Мені не було звідки чекати допомоги, ніхто в цьому не був зацікавлений», - сказав 47-річний Джадана в інтерв'ю The Times Індія.

Відданий індійський лісівник побудував дійсно екологічний рай для диких тварин, фантастичний приклад того, якою красивою може бути природа. Ліс Джадава став домівкою для більш ніж 115 слонів, безлічі носорогів, оленів і навіть пари тигрів.

«Я буду продовжувати садити дерева до останнього подиху» - сказав він.

Джерело: ecoburougcc.org.ua

Завжди актуальні матеріали в журналі
«Екологія підприємства»
Придбати видання

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!