Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»

Швейцарська компанія має намір встановити на даху комбінату «Дніпро» сонячні панелі за технологією «TCR system»

Швейцарські інвестори планують входити на ринок сонячної енергетики України з власною інноваційною технологією, про це йшлося на зустрічі Голови Держенергоефективності Сергія Савчука з  представниками швейцарської компанії «Designergy», що займається виробництвом та встановленням дахів із інтегрованими сонячними панелями.

Компанія має намір реалізувати пілотний проект із реконструкції даху комбінату «Дніпро», який знаходиться  у м. Сміла на Черкащині, що передбачає встановлення сонячних панелей за технологією «TCR system». Її унікальність полягає у забезпеченні високої термоізоляції будівлі, водонепроникності даху і можливості виробляти електроенергію з енергії сонця, а також здійснювати її відпуск у мережу за «зеленим» тарифом.

Сергій Савчук запевнив представників компанії у тому, що в Україні дійсно є значні можливості для виробників сонячних панелей та наголосив, якщо зазначений проект на Черкащині буде успішний, то в подальшому його варто  мультиплікувати і в інших регіонах України.

Зверніть увагу! У № 9 журналу «Екологія підприємства» читайте публікацію «Про зелений бізнес і зелений тариф. Сонячні станції: як перетворити приміщення в актив».

Джерело: редакцiя журналу «Екологія підприємства»

Придбати журнал «Екологія підприємства»
Придбати вигідний комплект журналів
Придбати електронний журнал «Екологія підприємства»