Платформа рішень
для менеджерів природоохоронної
діяльності

Бойко Юлія

Юлія Бойко, еколог «Дніпропетровський завод прокатних валків», 15-річний досвід роботи в екологічній сфері, автор журналу «Екологія підприємства»

Моя співпраця з цим підприємством розпочалася 15 років тому. За плечима навчання і отримання двох дипломів із профільної освіти «Екологія». Обидва дипломні проекти розробляла для умов рідного підприємства. Після навчання пройшла на зазначеному підприємстві шлях від екологічної лабораторії, де проводила лабораторні дослідження ступеня забруднення стічних вод, ґрунту, повітря санітарно-захисної зони, забруднюючих речовин викидів стаціонарних джерел, до еколога, який відповідає за всі питання екологічного характеру на підприємстві.

Вважаю, що поняття про сучасне успішне підприємство невіддільне від турботи про стан навколишнього середовища. Завдання еколога — розробити програму відповідності: збереження прибутку підприємства за умов мінімізації його шкідливого впливу на навколишнє природне середовище.

Екологія — наука майбутнього і, можливо, саме від прогресу цієї науки залежатиме й саме існування людини. Спасибі німецькому біологу Ернсту Геккелю, який першим ввів термін «екологія» та привернув увагу громадськості до цієї науки. З того часу цей термін міцно увійшов в наше життя.

Переконана, що потрібно спрямовувати зусилля на формування в суспільстві екологічної свідомості, розуміння людьми природи як живої істоти.

Кожен з нас має замислитися… а що ж буде завтра, яким повітрям будуть дихати наші діти, внуки?!

Адже природа рано чи пізно виставить свій рахунок — і розплата може бути дуже важкою. Саме тому мені приємно бути частиною команди журналу «Екологія підприємства» і мати можливість робити свій внесок в екологічні питання нашого краю.

 


Статті для журналу «Екологія підприємства»:

Як оформити документи на передачу відходів суб’єктам господарювання: три можливі ситуації

Типова форма № 1-ВТ: правильне ведення, рекомендації, зразок

Розсилка новин

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!