Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Події

Повернутися до переліку подій

4-денний освітній інтенсив «Зелена школа»

07.09.2017

Вчитися - модно! Вчитися у кращих - реально!

7-10 вересня в Малій Опері відбудеться 4-денний освітній інтенсив «Зелена школа», де 27 відомих бізнесменів, тренерів, екологів-практиків з-за кордону і України розкажуть про те, що таке циркулярна економіка і як цю світову практику впровадити в життя та бізнес в нашій країні, те, як змінюється fashion-індустрія завдяки екостратегії модних брендів, про те, як міському жителю перетворити раціон і організацію простору в інструменти збереження здоров'я і часу, що таке екологія бізнесу і чому вона не закінчується на озелененні офісу, про нові технології для того, щоб комунальні рахунки не викликали нервовий тик.

Відмінність Школи в тому, що кожному спікеру можна задати питання під час його виступу, а після можна з кожним обговорити ваші особисті задачі та проекти.

Крім того, на вас чекають 4 майстер-класи (виготовлення екопобутових і косметологічних засобів, озеленення, екофарб своїми руками, переробка пластика), 2 нетворкінги, де ви зможете пропрацювати свою ідею в команді однодумців.

На заході працюватиме невеличкий ярмарок з екотоварами – у більшості це проекти випускників Зеленої Школи, які з’явилися після їх участі у одному з минулих інтенсивів.
Також можна буде здати ртутні лампи на переробку.

Учасники лекторію зможуть відпочити у лаунж-зоні на терасі, поласувати вегетаріанськими стравами у зону фудкортів та зробити цікаві фото на зеленій фотозоні.

ДЕ: вул. Дегтярівська, 5, Київ, арт-локація Мала Опера
КОЛИ: 7-10 вересня лекторій
ВХІД: Одна лекція -100 грн, один день 650 грн, 4 дня - 2000 грн.
Детальна програма інтенсиву на сайті ecoschool.org.ua.
Реєстрація на сайті ecoschool.org.ua

Розсилка новин