Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Події

Повернутися до переліку подій

«ЕкоФорум-2018»: запрошує ІІ міжнародний запорізький екологічний форум

30.05.2018

«ЕкоФорум-2018»:
запрошує ІІ міжнародний запорізький екологічний форум

30 травня – 1 червня 2018 року у виставковому центрі «Козак-Палац» (м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70б) відбудеться Другий спеціалізований міжнародний запорізький екологічний форум – «ЕкоФорум-2018».

Організатори заходу:
Міністерство екології та природних ресурсів України
Міністерство освіти і науки України
Запорізька міська рада
Запорізька торгово-промислова палата
Запорізький обласний союз промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал»

Масштабний екологічний проект у промисловому Запорізькому регіоні покликаний стати поштовхом до реалізації нових екологічних програм, у тому числі – міжнародних, створення системи кооперації та субконтрактингу між великими та малими підприємствами, залучення інвестицій та інновацій у сфері екологічної безпеки.

Вдалий старт

ЕкоФорум-2017 вже став визначною подією не тільки для Запорізької області, а для всієї країни. У панельних дискусіях взяли участь 120 провідних експертів у сфері екології та енергозбереження з України, Канади, Німеччини, Франції, понад 3000 фахівців.

На площі більше 5000 кв. м розташувалася ековиставка від великих промислових компаній, малого та середнього бізнесу, комунальних підприємств, науково-дослідних інститутів Запоріжжя, Дніпра, Кропивницького, Харкова, Києва, Львова; компаній США, Франції.

У форматі комунікаційного майданчика працювала громадська платформа «ЕкоОко - досвід міста та містян», дитячі еколокації.

Під час Форуму Меморандум про спільні дії у сфері покращення стану довкілля підписали Запорізька міська рада та промислові підприємства Запоріжжя.

Новації ЕкоФоруму-2018

Цього року на відвідувачів ЕкоФоруму вже традиційно чекають виставка екологічних проектів та програм, конференції, презентації, семінари, майстер-класи. Розшириться географія учасників та гостей: до Запоріжжя завітають представники Австрії, Німеччини, КНР, Франції, Ізраїля, Фінляндії, Данії.

У програмі форуму – змістовні заходи для промисловців та підприємництва, освітян та науковців, студентства та школярів, а також - всіх небайдужих до питань екології громадян.

Серед акцентів 2018 року – концепція «Зелений офіс» та екологічна відповідальність малого та середнього бізнесу шляхом максимального збереження ресурсів та зменшення кількості відходів.

Активну участь в ЕкоФорумі планують взяти представники об’єднаних територіальних громад області, що презентують об’єкти зеленого туризму та екопродукти власного виробництва.

Одним із наймасштабніших заходів ЕкоФоруму обіцяє стати конференція до 60-річчя Запорізького міського дитячого ботанічного саду.

Вперше у Запоріжжі у рамках ЕкоФоруму відбудеться театралізована презентація всесвітньо відомого експерименту німецького фізика XVII ст. Отто фон Герике «Магдебурзькі півкулі», присвячена 10-річчю співпраці між Запоріжжям та Магдебургом.

Також у програмі – тематична виставка фотохудожників з усієї України, Всеукраїнський конкурс студентських проектів з екології та енергоменеджменту.

Тематика ЕкоФоруму

  • Реформування системи управління природоохоронної діяльності та державного природоохоронного нагляду;
  • Охорона повітряного басейну, технології та обладнання захисту атмосферного повітря від викидів забруднюючих речовин стаціонарними та пересувними джерелами;
  • Охорона водних ресурсів, водопостачання, водовідведення, технології та обладнання з очищення природної та стічної води;
  • Система контролю та моніторингу стану навколишнього природного середовища;
  • Переробка промислових та побутових відходів, енергетичний потенціал відходів, використання вторинної сировини;
  • Боротьба з карантинними рослинами;
  • Енергозбереження та енергоефективність;
  • Еко-офіс (green-office).

Стежити за оновленнями у програмі ЕкоФоруму-2018 можна на сайті: www.ziif.in.ua

Зареєструватися: https://ziif.in.ua/eko-forum-2018/reestratsiya/

Детальна інформація за тел. (061) 213-50-26, (050) 322-09-66

Прес-центр: (050) 600 46 81
e-mail: pressa@cci.zp.ua

 

Розсилка новин