Події

Повернутися до переліку подій

IV Київська конференція «БУРІННЯ. ІНТЕНСИФІКАЦІЯ. ЕКОЛОГІЯ ТА ОХОРОНА ПРАЦІ»

05.11.2019

«Ньюфолк НКЦ» організовує чергову важливу нафтогазову подію цього року!

IV Київська конференція з сучасних методів буріння і збільшення видобутку нафти і газу «БУРІННЯ. ІНТЕНСИФІКАЦІЯ. ЕКОЛОГІЯ ТА ОХОРОНА ПРАЦІ» в рамках ІV міжнародної спеціалізованої виставки «НАФТОГАЗЕКСПО-2019» відбудеться 5 листопада 2019 року в Києві.

В рамках заходу буде проведено ряд конференційних сесій, присвячених тематиці сучасних технологій буріння та інтенсифікації притоку, а також правових, економічних і політичних умов діяльності нашої галузі в Україні:
1. Секція: «БУРІННЯ І КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ СВЕРДЛОВИН»
2. Секція: «РОЗВИТОК РЕСУРСНОЇ БАЗИ І МОДЕРНІЗАЦІЯ НАФТОГАЗОВИХ КОМПАНІЙ»
3. Секція: «БУРОВІ СЕРВІСИ ТА ЕКОЛОГІЯ»

Програма включає участь власників, керівників та провідних фахівців найбільших сервісних і видобувних компаній Канади, США, Польщі, Чехії, Румунії, Білорусі та України.

ОЧІКУЄТЬСЯ:
1. 12 доповідей
2. 250 учасників
3. 100 компаній

З огляду на значущу роль Вашої компанії в нафтогазовидобувній галузі, високі стандарти Вашої роботи й рівень кваліфікації фахівців, а також темпи розвитку Вашої установи, запрошуємо Ваших фахівців стати учасниками нашої конференції.

Вартість участі 150 Євро без ПДВ.
Знижка при ранній реєстрації до 5.10 -10%

Місце проведення: Україна, м Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна».

Довідка:
Проведення галузевих конференцій – один з найважливіших напрямків роботи Ньюфолк нафтогазового консультаційного центру. У портфелі заходів – дев’ять успішних конференції у Києві та Львові (2014-2019 рр.), що були присвячені технології гідророзриву пласта, сучасним технологіям буріння, питанням податкової політики, інвестиціям та іншим економічним і правовим аспектам життя галузі. За п'ять років своєї роботи на ринку команда Ньюфолк НКЦ об'єднала учасників української нафтогазової сфери в єдину сім'ю і продовжує сприяти їх подальшому розвитку, в тому числі, в рамках спільних проектів.
Серед постійних учасників конференцій Ньюфолк НКЦ – провідні українські та зарубіжні газовидобувні та сервісні компанії: «Укргазвидобування», «Укрнафта», Tacrom Services S.R.L., «Бурова компанія «Горизонти», СЗАТ «Фідмаш», Weatherford, «Гео Альянс», ДТЕК, «Бурова техніка», «Білорусьнафта», БК «Укрбурсервіс», «Регіон», УКРСКС та інші. Багато з них налагодили спільну плідну та перспективну співпрацю завдяки проектам Ньюфолк НКЦ.

 

Розсилка новин

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!