Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Події

Повернутися до переліку подій

Smart Build Forum

06.06.2018

Шановні будівельники та IT-інноватори!

Запрошуємо вас стати частиною спеціалізованого будівельного форуму  “Smart Build Forum”, що відбудеться 6 червня 2018 року, за адресою: м. Київ, вул. Дорогожицька, 1, конференц-зал технопарку UNIT.City - UNIT.Core.

“Smart Build Forum” - спеціалізований міжнародний будівельний форум, присвячений “smart”, IT-технологіям та інноваційним розробкам у будівництві і архітектурі, а також в облаштуванні  житла, проектуванні та ремонті будинків, промисловому будівництві.

Основна ідея форуму – створити інноваційний market-place для представників інвестиційних кіл та керівників будівельних і девелоперських організацій, щоб обговорити спільні завдання і можливості, які сьогодні існують або з'являться найближчим часом.

“Smart Build Forum”  - це не тільки універсальний маркетинговий майданчик, а й місце зустрічі будівельних інноваторів, де своїм досвідом роботи в Україні і за кордоном поділяться компанії, що вже використовують високі технології .

На форумі вас чекають:

- дебати лідерів: керівників будівельних та інвестиційних компаній, приватних підприємців, розробників smart, ргозумних та IT-рішень;

- ефективні стратегії ведення бізнесу: генерація енергії, будівництво, інфраструктура, бізнес-план для успішного розвитку  будівельного підприємства, завдяки впровадженню IT-технологій;

- 10+ авторитетних експертів з практичними прикладами відкриття і ведення будівельного бізнесу, впровадження IT-технологій у будівництво.

- роуд-шоу інноваційних технологій і обладнання від світових та українських будівельних і  IT-лідерів.

- ІННОВАЦІЇ: сонячні та вітряні електростанції, енергоефективні технології, дрони, gps-навігація, CRM та інші технології.

По завершенні форуму очікується коктейль-вечірка та networking-time, а також розіграш призів від компаній-партнерів і спікерів.

Приєднуйтесь до прогресивної команди новаторів та бізнесменів, надсилайте заявки та пропозиції на  margowamilaeva@gmail.com.

Або звертайтеся до керівника проекту за номером: 063-438-23-14, 067-838-82-49, Маргарита Міляєва.

Слідкуйте за оновленням інформації та перебігом підготовки форуму на сайті: http://smartbuildforum.com.ua/, та сторінці у Facebook: https://www.facebook.com/sbfua/.

 

Розсилка новин