Киреєва Вікторія

Киреєва Вікторія Станіславівна, директор департаменту екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації, депутат Київської обласної ради VII скликання, заступник голови постійної комісії Київської обласної ради з питань екології, водних ресурсів, природокористування, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інших надзвичайних ситуацій, заступник голови постійно діючої комісії з питань утворення та поводження з відходами, використання та охорони природних ресурсів у Київській області.

На керівній посаді займається вирішенням найактуальніших питань екологічного характеру на території Київської області. Зарекомендувала себе як компетентний фахівець з інноваційними та сучасними методами управління в екологічній галузі.

Охорона навколишнього природного середовища, раціональне використання природних ресурсів, збереження безпечного для існування довкілля, досягнення гармонійної взаємодії суспільства і природи — це не просто слова, а сенс усього життя, який впевненими кроками реалізується кожного дня.  

Під її керівництвом розпочато три важливі проекти, що сприятимуть покращенню довкілля:

  • моніторинг довкілля,
  • сучасне поводження з відходами,
  • розвиток природно-заповідного фонду.

Створена єдина система моніторингу довкілля Київської області, функціонує веб-додаток, встановлено 4 стаціонарних пости спостереження, для «точкових вимірів» — сучасна екологічна мобільна лабораторія.

Розроблена Концепція впровадження сучасної системи поводження з твердими побутовими відходами та прийнята обласна цільова програма, згідно з якою побудовано полігон, де функціонує сортувальна лінія.

Протягом 2017 року створено 5 територій та об’єктів природно-заповідного фонду, а також регіональний ландшафтний парк.

На сьогодні проводиться відповідна робота щодо створення нових 19 територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення, загальною площею понад 1500,0 га. 

Розсилка новин

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!