Новини

Повернутися до переліку новин

Академія еколога

Урок 3. Отримуємо дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферу: працюємо без помилок та санкцій

У попередніх  номерах ми вже розглянули «Урок 1. Природоохоронна діяльність на підприємстві: основні засади, належні документи, роз’яснення» (№ 9 за 2017 рік, с. 16) та «Урок 2. Складання плану природоохоронних заходів на підприємстві. Зразок»  (№ 10 за 2017 рік, с. 16).

У № 11 читайте «Урок 3. Отримуємо дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферу: працюємо без помилок та санкцій».

Ми розглянемо загальну процедуру отримання дозволу на викиди для промислових підприємств. У різних областях України вимоги можуть дещо відрізнятися, але в цілому, виходячи із аналізу поточної ситуації законодавства, алгоритм отримання дозволу може претендувати на об’єктивність.

Для забезпечення екологічної безпеки, створення сприятливого середовища життєдіяльності, запобігання шкідливому впливу атмосферного повітря на здоров’я людей та навколишнє природне середовище регулюються викиди забруднюючих речовин шляхом провадження політики у сфері захисту атмосферного повітря.

Відповідно до чинного законодавства України викиди забруднюючих речовин стаціонарними джерелами в атмосферне повітря можуть здійснюватись суб’єктами господарювання тільки після отримання дозволу на викиди. Отже, будь-яка юридична особа, діяльність якої супроводжується викидами забруднюючих речовин в атмосферне повітря, має отримати дозвіл на викиди.

Деталі — у матеріалі.

Джерело: редакцiя журналу «Екологія підприємства»

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook та каналі в Telegram

Читайте також:

 

Розсилка новин

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!