Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Андрій Мохник провів зустріч з представниками Асоціації Турецьких та Українських Бізнесменів

15 липня 2014 року Міністр екології та природних ресурсів України Андрій Мохник зустрівся з представниками Асоціації Турецьких та Українських Бізнесменів. На ній обговорювали питання інвестиційного клімату в Україні та ділові можливості для турецьких фірм. Також розглядалася можливість співробітництва між Міністерством та Асоціацією.

Виступаючи перед представниками Асоціації Міністр наголосив: «Володіючи значним внутрішнім ринком, різноманітними природними ресурсами, а також вигідним геополітичним розташуванням, Україна є вигідним партнером для налагодження інвестиційної діяльності. Нами розроблено новий проект Кодексу України про надра. При підготовці зазначеного проекту було враховано досвід європейських країн та міжнародну практику».

Загалом представники Асоціації Турецьких та Українських Бізнесменів виявили зацікавленість у активній співпраці з українською стороною. Вони дали зрозуміти, що готові вкладати гроші в національний сектор та запропонували продовжити цю тему в наступних зустрічах.

Міністерство екології та природних ресурсів України

Розсилка новин