Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Для вулкана Шивелуч, що на Камчатці, встановлено червоний код авіаційної небезпеки

Вулкан Шивелуч, що вивергається на Камчатці, викинув стовп попелу на висоту до 12 кілометрів над рівнем моря. Про це повідомляє Інтерфакс з посиланням на головне управління МНС Росії у Камчатському краї.

«Ця подія на Шивелучі відбулася в четвер рано вранці за місцевим часом. Попільний шлейф поширюється в південно-західному і північно-східному напрямках від вулкана. В селищі Ключі, яке знаходиться на відстані 51 кілометр від велетня, зафіксовано випадання попелу», — йдеться в повідомленні.

Для вулкана встановлено червоний код авіаційної небезпеки — найвищий. Це означає, що дрібні частинки попелу з вулкана можуть потрапити в механізми літаків і вертольотів. Про можливу небезпеку попередили керівників місцевих авіаційних компаній і повідомили про необхідність змінити маршрут руху.

«Жителям селища надано рекомендації щодо правил поведінки під час попелопаду. На випадок посилення попелопаду в населеному пункті є достатня кількість респіраторів. При необхідності вони будуть видані жителям селища», — наголошують в МНС.

Висота Шивелуча — 3 тис. 283 м, найвища точка активної частини — 2 тис. 800 м над рівнем моря, вік — 60–70 тис. років.

Товщина попелу сягає трьох міліметрів за даними МНС РФ. Рятувальники не виключають, що хмара попелу може досягти й інші населені пункти.

Джерело: редакція журналу «Екологія підприємства»

Придбати журнал «Екологія підприємства»
Придбати вигідний комплект журналів
Придбати електронний журнал «Екологія підприємства»

Розсилка новин