Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Інтерактивна мапа сміттєзвалищ в дії

Електронний сервіс Ecomapa.gov.ua, який діє з вересня 2016 року, включає інтерактивну мапу сміттєзвалищ України та мобільний додаток із функцією он-лайн сповіщення про виявленні сміттєзвалища. 

Метою створення електронного сервісу є проведення оперативного реагування на всі наявні несанкціоновані сміттєзвалища та стихійні засмічення та нанесення інформації про них на інтерактивну мапу з геолокаційною прив’язкою.

Даний сервіс постійно оновлюється, кожен може зайти на сторінку сервісу, зареєструватися і залишити повідомлення про звалище. Уся інформація обробляється та надсилається у вигляді звернень громадян до відповідних органів для вжиття заходів щодо ліквідації виявлених засмічень.

За повідомленням Департаменту екології та природних ресурсів КОДА протягом минулого тижня (15.10-19.10), в межах компетенції, було розглянуто 10 звернень громадян, що надійшли на електронний сервіс «Інтерактивна мапа сміттєзвалищ». 3 заявника зробили відмітку про фактичне вирішення порушених питань. Найбільша кількість звернень щодо несанкціонованих та неконтрольованих звалищ відходів була зафіксована на території Києво-Святошинського району.

Джерело: журнал «Екологія підприємства»

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook, та  каналі в Telegram

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook та каналі в Telegram

Розсилка новин