Новини

Повернутися до переліку новин

Корпорація Microsoft стане постачальником вітрової енергії в Ірландії

Microsoft збирається купити всю електроенергію, вироблену вітроелектростанціями Ірландії, що належать компанії General Electric. Microsoft використовуватиме «зелену» енергію не лише для живлення своїх дата-центрів, а й для продажу її надлишків місцевій електромережі.

Корпорація використовуватиме першу в Європі вітростанцію, де акумулятори інтегровані в самі турбіни. Вироблена вітряками енергія буде запасатися в акумуляторах і, за необхідності, направлятиметься в електромережу. Microsoft буде не тільки споживачем, але і постачальником електрики – компанія придбала у GE ліцензію на проведення в Ірландії операцій з енергією і доручила дублінській компанії ElectroRoute займатися торгівлею електроенергією, яка буде надходити з вітроелектростанції в графстві Керрі потужністю 37 МВт.

«Наша ініціатива допоможе забезпечити електромережу Ірландії новою, чистою енергією і містить інноваційні елементи, що володіють потенціалом збільшення обсягу, надійності і продуктивності мережі. Вона спростить впровадження нових чистих джерел енергії, зокрема, вітру, що позитивно позначиться на екології Ірландії і нашої компанії», – заявив генеральний менеджер Microsoft з розвитку дата-центрів Крістіан Біледі.

Джерело: редакцiя журналу «Екологія підприємства»

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook та каналі в Telegram

 

Розсилка новин

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!