Новини

Повернутися до переліку новин

Обговорено стратегію розвитку ринку твердого біопалива в Україні

Держенергоефективності та Проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» працюватимуть над розвитком ринку твердої біомаси в Україні, про це повідомляє прес-служба держагентства. Сторони обговорили стратегію розвитку ринку твердого біопалива в Україні з урахуванням успішного досвіду передових країн світу.

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук зазначив, що впровадження проектів з використанням місцевих видів палива дозволить громадам стати менш залежними від газу та позитивно вплине на економічний стан регіону.

Загалом, сторони погодилися, що для стимулювання використання твердого біопалива необхідно внести зміни до законодавства щодо зняття юридичних бар'єрів доступу підприємств до відходів лісового та сільського господарства.

Крім того, учасники зустрічі домовилися опрацювати можливість створення біопаливної біржі в Україні. Концепцію її роботи представив Георгій Гелетуха, голова правління Біоенергетичної асоціації України. В основу проекту біржі закладено успішний досвід литовської біопаливної біржі Baltpool.

Зверніть увагу! Уже в найближчих номерах журналу «Екологія підприємства» ми опублікуємо інтерв’ю з Головою Держенергоефективності Сергієм Савчуком!

Джерело: редакцiя журналу «Екологія підприємства»

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook та каналі в Telegram

 

Розсилка новин

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!