Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин
Забруднення

Плати та забруднюй: молокозавод на Тернопільщині скидає агресивні стоки в річку

Вже три роки  молокозавод  у Кременці Тернопільської області забруднює місцеву річку, проте справно сплачує за це штраф. Про це повідомляють на сайті 0352.

За зверненням Дубенської районної державної адміністрації щодо забруднення річки Іква Державною екологічною інспекцією в Тернопільській області перевірено вказані факти і встановлено наступне.

Останні три роки КП Кременецької міської ради «Міськводгосп»  скидає стічні води у річку Іква з перевищенням нормативів гранично допустимих скидів.

Причина -  приймання стоків від ТОВ «Кременецьке молоко», яке здійснює переробку молока і утворює агресивні стоки. Очисні споруди КП «Міськводгосп» не спроможні і не налаштовані на очистку агресивних стоків від ТОВ «Кременецьке молоко. Попередні домовленості про влаштування власних очисних споруд ТОВ «Кременецьке молоко» не виконані. За наднормативні скиди КП «Міськводгосп» щороку сплачує штрафи та збитки.

Кременецькому міському голові пропонують зобов'язати «Міськводгосп» розірвати договір про надання послуг з водовідведення із  підприємством-забруднювачем. Останнього зобов'язано влаштувати власні очисні споруди, а до моменту їх влаштування вирішити питання з вивезення власних зворотних вод.

Джерело: журнал «Екологія підприємства»

Розсилка новин