Новини

Повернутися до переліку новин

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови КМУ «Про внесення змін до Порядку видачі дозволів на проведення робіт на землях водного фонду»

Мінприроди повідомляє про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку видачі дозволів на проведення робіт на землях водного фонду». 

Проектом акта пропонується врегулювати проблемні питання в ході практичної реалізації Порядку видачі дозволу на проведення робіт на землях водного фонду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2005 р. № 557, необхідність чіткого визначення термінології, сфери дії Порядку, вимог до технічної документації при отримання дозволу та приведення їх у відповідність до законодавства щодо оцінки впливу на довкілля.

Зауваження та пропозиції до проекту постанови приймаються протягом місяця з моменту оприлюднення за наступними контактами:

Юридичний департамент Міністерства екології та природних ресурсів, 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел. (044) 206-31-00, 248-49-33, e-mail: yu_bondarenko@menr.gov.ua

Зазначений проект постанови та аналіз регуляторного впливу оприлюднено на офіційному веб-сайті Міністерства екології та природних ресурсів України.

Додатки : 
Проект постанови
Порівняльна таблиця
Наказ.pdf
АРВ.doc
Повідомлення про оприлюднення.doc

Джерело: журнал «ECOBUSINESS. Екологія підприємства» 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook та каналі в Telegram

 

Розсилка новин

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!