Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Про доступне житло та комфорт на семінарі “Інноваційне будівництво, практика застосування теплових насосів, сонячних електростанцій”

«Будинок – це засіб для хорошого життя», - під час свого виступу на семінарі “Інноваційне будівництво, практика застосування теплових насосів, сонячних електростанцій”, - сказав директор Науково-технічного центру Академії будівництва України Іван Перегінець. Питання енергоефективності та надзвичайні можливості джерел енергії, що дає нам природа, сьогодні дійсно є надзвичайно актуальним. Але так різнопланово його порушили лише 6 березня у Київській торгово-промисловій палаті. Саме тут з 10-ої до 13-ої говорили про енергоефективність житлового фонду України, зелений тариф, енергоаудит як перший крок до економії. Організатором  заходу стала компанія “Фабрика тепла”. Його результатом – корисні думки та цікаві ідеї від провідних спікерів у сфері будівництва енергонезалежних будинків.

Серед них можна виокремити:

  • Президента Академії будівництва України Івана Назаренко
  • Першого заступника Голови Ради Асоціації проектних організацій Олександра Луганова
  • Директора “Фабрики тепла” Інни Романюк.

Вони на семінарі “Інноваційне будівництво, практика застосування теплових насосів, сонячних електростанцій” розглянули можливість економії на опаленні будівлі при застосуванні геотермальних теплових насосів, а також поговорили про можливості заробітку за допомогою сонячних електростанцій у приватних домогосподарствах, переваг їх застосування.

Розсилка новин