Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Renault створить перший «розумний острів» у Франції

Французький автовиробник Renault планує перетворити Бель-Іль, розташований в Біскайській затоці біля узбережжя французької Бретані, в перший  «розумний острів».

Протягом наступних двох років Groupe Renault розробить для острова інтелектуальну електричну екосистему, покликану скоротити його вуглецевий слід і збільшити енергетичну незалежність. Жителі острова змушені покладатися на підводні кабелі або генератори для забезпечення електроенергією, тому тут одні з найвищих у світі тарифів на електроенергію.

У проекті буде задіяно парк електричних транспортних засобів Renault, щоб допомогти остров'янам переміщатися за допомогою райдшерінг-сервісу. Електромобілі будуть підживлюватися зарядними пристроями на сонячних панелях, встановлених на дахах місцевих будівель, які також будуть постачати електроенергію в навчальні заклади для освітлення і обігріву.

Акумуляторні батареї, термін експлуатації яких в автомобілі завершився, все ще можуть використовуватися для зберігання електроенергії для забезпечення харчування електричної мережі, тому Renault також встановить ряд батарей з терміном експлуатації для збору і зберігання відновлюваної енергії для подальшого використання.

Наразі не можна сказати, що це буде  в повній мірі смарт-острів, але цей проект стане першим важливим кроком в розумінні того, що можна зробити в невеликих спільнотах які зустрічаються з енергетичними проблемами. Уроки, отримані в Бель-Ілі, допоможуть дослідникам зрозуміти, як електромобілі, акумулятори та поновлювані джерела енергії можуть спільно працювати найбільш ефективним чином, щоб в кінцевому підсумку використовувати цей досвід для вирішення енергетичних проблем материка.

Джерело: журнал «Екологія підприємства» за матерілами  www.3dnews.ru

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook, та  каналі в Telegram.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook та каналі в Telegram

Розсилка новин