Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин
Управління відходами

У Полтаві ОСББ сортує ПЕТ-пляшки, макулатуру та скло і менше платить за компослуги

У Полтаві об’єднання співвласників багатоквартирного будинку по вулиці Сталінграда 3 запровадило роздільний збір ПЕТ-пляшок, макулатури та скла.

За зазначає голова правління ОСББ Сергій Опацький, мешканці багатоповерхівки вирішили сортувати тверді побутові відходи з екологічних міркувань.

«Рік тому встановили контейнер для ПЕТ-пляшок з мішком ємністю близько 2 кубічних метри - за місяць він наповнюється: якщо б люди викидали скручені, то набагато більше поміщалося б, - пояснює він. – На додачу, у наш контейнер викидають пластикові пляшки й мешканці сусідніх багатоповерхівок».

ОСББ також сортує макулатуру та скло. «Вторсировину забирає та здає двірник, - розповідає Сергій Опацький. – Отримує додаткові кошти до зарплати».

Мешканці багатоповерхівки по вулиці Сталінграда 3 менше викидають твердих побутових відходів – і, як результат, економлять. «Якщо ми зменшуємо навантаження на сам контейнер і викидаємо лише харчові відходи, тоді нам менше доводиться платити КАТП", - пояснює голова правління ОСББ.  

Джерело: редакцiя журналу «Екологія підприємства»

Розсилка новин