Новини

Повернутися до переліку новин

У Рівному підприємець заробляє на переробці опалого листя і трави у біогумус

У Рівному приватний підприємець Володимир Черемісін переробляє опале листя і траву у біогумус – цінне органічне добриво для сільського господарства, а також міських газонів та квітників.

Нове виробництво запустили у рамках пілотного проекту громадської організації "Зелені ініціативи Рівного". 

Переробка опалого листя відбувається у непримітному приміщенні, без дороговартісних установок і великої кількості працівників. Сировиною забезпечують комунальники Рівного: тепер опале листя не потрапляє на сміттєвий полігон, а перетворюється на біогумус.

Як підтверджують науковці, ефективність біогумусу у створенні родючого ґрунту на порядок перевищує дію інших органічних добрив. 

Володимир Черемісін, маючи не один десяток літ досвіду створення біогуматів та грунтосумішей, відкоригував закордонну технологію переробки органічних решток у цінне добриво під наявні можливості та особливості.

«У привезене листя ми додаємо реагенти типу біогумусу, - пояснює Володимир Черемісін. – Органічні рештки постійно перетрушуємо для прискорення процесу і отримання однорідної субстанції».

Першу партію листяного біогумусу виготовили у вересні, а вже у жовтні планується збільшити обсяги виробництва у декілька разів. Передбачається, що органічні добрива купуватимуть виробники органічної продукції.

Джерело: редакцiя журналу «Екологія підприємства»

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook та каналі в Telegram

 

Розсилка новин

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!