Новини

Повернутися до переліку новин

Україна та Японія досягнули принципової згоди щодо реалізації проектів СЗІ в майбутньому

1 листопада 2013 року в присутності Міністра екології та природних ресурсів України Олега Проскурякова було підписано Протокол зустрічі між Головою Державного агентства екологічних інвестицій України Дмитром Гончаренком та Генеральним директором Організації з розробки нових енергетичних та промислових технологій Тошихіко Касаї.

29-31 жовтня в приміщенні Мінприроди відбувались чергові консультації Державного агентства екологічних інвестицій України з японською Організацією з розробки новітніх енергетичних та промислових технологій (НЕДО).

Сторони, зокрема, погодилися розпочати підготовку до реалізації другої черги проекту «Технічне переоснащення (заміна рухомого складу існуючих патрульних автомобілів) автомобілями з гібридною силовою установкою у Міністерстві внутрішніх справ України» та проектів з енергозбереження в закладах соціальної сфери (заміна вікон та дверей в лікарнях, дитячих садках та школах) за рахунок економії коштів, отриманої в рамках виконання Договору продажу ОУК.

Українська та Японська сторони високо оцінили результати, яких вдалося досягнути за досить короткий проміжок часу та висловили сподівання щодо продовження цієї тенденцій в майбутньому.

Міністерство екології та природних ресурсів України

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook та каналі в Telegram

 

 

Розсилка новин

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!