Новини

Повернутися до переліку новин

Українські та білоруські фахівці обговорили можливість спільних досліджень у зоні відчуження

У Республіці Білорусь пройшов регіональний семінар МАГАТЕ, на якому українські та білоруські фахівці розглянули можливість створення транскордонного простору для проведення спільних досліджень у зоні відчуження.

«Кожна з країн-учасниць представила свій національний досвід, адже місія цього семінару полягає у можливості віднайти рішення власних актуальних проблем у практиці країни-партнера», — пояснив Олег Насвіт, перший заступник Голови Державного агентства України з управління зоною відчуження (ДАЗВ), який очолив українську делегацію.

Учасники семінару відвідали Поліський державний радіаційно-екологічний заповідник, де розташована наукова лабораторія, призначена для дослідження флори і фауни білоруської зони відчуження. Також у рамках семінару представники Державного агентства з управління зоною відчуження ознайомились з роботою шкільного інформаційно-методичного кабінету «Радіаційна безпека та основи безпеки життєдіяльності», де школярі навчаються вимірювати рівень радіації у харчових продуктах та інших предметах. Це допомагає їм уникнути хибного уявлення про те, що таке радіація і як вона впливає на людину й довкілля.

Джерело: редакцiя журналу «Екологія підприємства»

Придбати журнал «Екологія підприємства»
Придбати вигідний комплект журналів
Придбати електронний журнал «Екологія підприємства»

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook та каналі в Telegram

 

Розсилка новин

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!