Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин
Альтернативні види енергії

В США енергокомпанія закриває вугільну електростанцію, щоб збудувати сонячну

Все частіше американські енергетичні компанії закривають вугільні електростанції на користь об'єкти, що працюють на відновлюваних джерелах енергії. Зокрема компанія WEC Energy Group повідомила про закриття вугільної електростанції потужністю 1 190 МВт в штаті Вісконсін вже у наступному році. До цього на аналогічний крок зважилася компанія Empire District Electric в штаті Міссурі, яка вирішила закрити недавно модернізовану вугільну електростанцію на 15 років раніше терміну, і замість неї збудувати вітрову.

«Оскільки ціни на природний газ впали і «зелена» енергія стала доступнішою, деякі вугільні електростанції менш ефективні в порівнянні з іншими джерелами енергії».

Крім того, WEC Energy Group виконує свої плани щодо скорочення викидів вуглецю на 40% до 2030 року (від рівня 2005 року). Закриття вугільної електростанції має відіграти важливу роль на шляху до цього, оскільки Pleasant Prairie викидає 7,5 мільйона тонн діоксиду вуглецю щорічно. До 2020 року ця компанія планує збільшити використання ВДЕ та звести сонячну електростанцію потужністю 350 МВт.

Джерело: редакцiя журналу «Екологія підприємства»

Розсилка новин