Новини

Повернутися до переліку новин

Здійснення екологічної експертизи: тонкощі та складнощі процедури

До введення в дію нового Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» від 23 травня 2017 року № 2059-VIII залишилися лічені місяці. Натомість суб’єкти господарювання, які наразі впроваджують нову діяльність, будують, модернізують, реконструюють виробництво та в штатному режимі продовжують процедуру отримання висновків екологічної експертизи, адже згідно зі статтею 17 вищезазначеного Закону «отримані раніше Висновки державної екологічної експертизи, одержані до введення в дію цього Закону, зберігають чинність та мають статус висновку з оцінки впливу на довкілля».

Обов’язковість проведення екологічної експертизи обумовлена переліком видів діяльності та об’єктів, що становлять підвищену екологічну небезпеку, який затверджений Постановою КМУ від 28 серпня 2013 року № 808. За поданням та за бажанням підприємств та організацій може проводитися екологічна експертиза і об’єктів, які не входять до цього переліку.

Уже в найближчому вересневому номері журналу «Екологія підприємства» читайте матеріал про головні аспекти  здійснення екологічної експертизи. Перелік дій, які потрібні для отримання висновку екологічної експертизи типовим підприємством — у матеріалі.

Джерело: редакцiя журналу «Екологія підприємства»

Придбати журнал «Екологія підприємства»
Придбати вигідний комплект журналів
Придбати електронний журнал «Екологія підприємства»

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook та каналі в Telegram

 

Розсилка новин

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!