Платформа рішень
для менеджерів природоохоронної
діяльності

Киреєва Вікторія

Киреєва Вікторія Станіславівна, директор департаменту екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації, депутат Київської обласної ради VII скликання, заступник голови постійної комісії Київської обласної ради з питань екології, водних ресурсів, природокористування, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інших надзвичайних ситуацій, заступник голови постійно діючої комісії з питань утворення та поводження з відходами, використання та охорони природних ресурсів у Київській області.

На керівній посаді займається вирішенням найактуальніших питань екологічного характеру на території Київської області. Зарекомендувала себе як компетентний фахівець з інноваційними та сучасними методами управління в екологічній галузі.

Охорона навколишнього природного середовища, раціональне використання природних ресурсів, збереження безпечного для існування довкілля, досягнення гармонійної взаємодії суспільства і природи — це не просто слова, а сенс усього життя, який впевненими кроками реалізується кожного дня.  

Під її керівництвом розпочато три важливі проекти, що сприятимуть покращенню довкілля:

  • моніторинг довкілля,
  • сучасне поводження з відходами,
  • розвиток природно-заповідного фонду.

Створена єдина система моніторингу довкілля Київської області, функціонує веб-додаток, встановлено 4 стаціонарних пости спостереження, для «точкових вимірів» — сучасна екологічна мобільна лабораторія.

Розроблена Концепція впровадження сучасної системи поводження з твердими побутовими відходами та прийнята обласна цільова програма, згідно з якою побудовано полігон, де функціонує сортувальна лінія.

Протягом 2017 року створено 5 територій та об’єктів природно-заповідного фонду, а також регіональний ландшафтний парк.

На сьогодні проводиться відповідна робота щодо створення нових 19 територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення, загальною площею понад 1500,0 га. 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!