Новини

Повернутися до переліку новин

Нова форма тиску на суб’єкта господарювання чи бажання якісних змін?

Чи знайома Вам така ситуація, коли крім безлічі штучно забюрократизованих процедур з боку влади та створених дозвільних перепон, з’явилась нова форма тиску на суб’єкта господарювання?

Відгукніться, якщо нижче описане Вам добре знайомо з  практики!

Останнім часом з’явилось досить багато громадських організацій, які декларують боротьбу за навколишнє середовище. 

Проте основною їх діяльністю є штампування звернень та зауважень до держорганів з приводу діяльності того чи іншого підприємства. При цьому текст звернень абсолютно однаковий (навіть, якщо написаний різними людьми!!!) і, тому, часто є дещо абсурдним.  

Наприклад розробнику звіту з ОВД пропонується вказати ступінь зносу та амортизації обладнання підприємства, що тільки планується до будівництва.   

Маючи право за законом надавати «зауваження і пропозиції» у тексті звернень вказується, що саме підприємству слід зробити «обов’язково». 

Окремі організації нахваляються, що запобігли реалізації того чи іншого інвестиційного проекту знайшовши якусь юридичну колізію, наприклад в договорі оренди землі, при цьому жодним чином не змігши довести недопустимість реалізації проекту через шкоду навколишньому середовищу. 

І все це видається за велике благо, зроблене для місцевих людей, які потерпають від безробіття.  

Траплялися  випадки, коли «природоохоронні» громадські організації очолювали люди, які є кінцевими бенефеціарами компаній, що за суттю своєї діяльності самі потенційно можуть завдавати суттєвої шкоди довкіллю або  ж протилежне - коли «громадські екологи» жодною діяльністю в житті окрім «громадської» не займаються і живуть досить непогано в матеріальному плані. 

Якщо ж «громадський екоактивіст» за свою діяльність отримує матеріальну винагороду, то виникають великі сумніви стосовно саме в «громадськості» його діяльності. 

Справжні любителі природи, в першу чергу, асоціюються із такими видами діяльності, як допомога тваринам, оберігання та сприяння розмноженню рідкісних рослин, систематичне насаджування, наприклад дерев (а не маніпулюють цим  по «великих святах» для реклами і соцмереж), постійною взаємодією із державними природно-заповідними організаціями (допомагаючи вигравати, наприклад гранти для розвитку), активною просвітницькою діяльністю, тощо.

І лише, інколи, у дійсно резонансних випадках, втручаються в діяльність бізнесу та державних органів, починаючи із неагресивної форми. 

Справжня громадська екологічна діяльність – це рух в першу чергу за ідею, за покликом душі, а не з будь-яких інших мотивів!

Якщо описане Вам знайомо, просимо описати свою ситуацію на email: editor@ecolog-ua.com чи (099) 119-40-21

Наша команда вже давно акумулює кращий досвід експертів, які допомагають протидіяти маніпуляціям та підміні понять! 

Протидіємо маніпуляціям разом! Лише в прозорості правил і наданні відповідної експертної оцінки схожим прикрим фактам можлива істинна екотрансформація і зелений перехід.

Прес-служба Ecobusiness Group


 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook та каналі в Telegram

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!