Хто може стати учасником олімпіади?
Будь-який фахівець, який має досвід роботи екологом на підприємстві (екологом-інженером, екологом-правником, фахівцем зі сталого розвитку).
Як взяти участь в олімпіаді?
Для участі в олімпіаді потрібно виконати всі завдання.
З якого моменту можна стати учасником?
У будь-який проміжок часу з 1 травня до 30 листопада 2021 року.
Коли будуть відомі результати?
Результати Олімпіади будуть відомі у грудні цього року після завершення всіх трьох турів
Який механізм оцінювання робіт?
За кожну правильну відповідь у І турі учасник отримує 1 бал, у ІІ — 5 балів, III-й тур оцінюється очно.
Всеукраїнська Олімпіада для екологів підприємств — 2022 проводиться в Україні втретє з метою підвищення професійного рівня працівників екологічних служб та об’єднання професіоналів з усіх регіонів України.
У процесі підготовки відповідей на завдання Олімпіади здобувачі звання «Еколог року’2022» удосконалюють знання природоохоронного законодавства, слідкують за його змінами, новітніми тенденціями в екологічному менеджменті та екотехнологіями в Україні та світі – підвищують рівень власних знань.
Усі фахівці, які візьмуть участь в Олімпіаді, отримають широкі можливості для подальшого професійного розвитку, спілкування з колегами, професійного обговорення актуальних тем.
До участі запрошуються всі охочі, хто має досвід роботи екологом на підприємстві (екологом-інженером, екологом-правником, фахівцем зі сталого розвитку) або хоче перевірити свої знання!
Щоб пройти всі три етапи проєкту і отримати звання Переможця, важливо:
• володіти базовим об’ємом знань з фізики, хімії, біології, інформатики;
• мати необхідні знання з природничих наук (геологія, метеорологія, гідрологія та інші);
• досконало володіти умінням використовувати знання з професійних дисциплін (моніторинг навколишнього середовища, екологічне право, економіка природокористування, заповідна справа, нормування антропогенного навантаження на природне середовище тощо);
• бути не лише фахівцем у галузі екології, але й хорошим інженером. Тому що розібратися у всіх хитросплетіннях виробництва може тільки людина, яка розуміє технологію виробництва. Інженерні знання допомагають вирішувати проблеми і суто технічного характеру.
Також важливо володіти не лише знаннями, а й уміти адекватно поводитися у певних ситуаціях, застосовуючи свої уміння, орієнтуватися у чимраз більшому потоці екологічної інформації, вміти шукати потрібні джерела і вибирати саме необхідну інформацію.
з 1 вересня до 31 жовтня 2022 рокуу
(практичні завдання) — online
з 1 листопада до 30 листопада 2022 року
(підготовка власного проєкту) — online
грудень 2022 року
(презентація власного проєкту) — online
Партнери:
Організатори: