Professional Association of
Ecologists of Ukraine

(Професійна асоціація екологів України)

ПЕРЕВАГИ ЧЛЕНСТВА В АСОЦІАЦІЇ

Серед численних професійних об’єднань лише ПАЕУ:


  1. Об’єднує більше 7000-ну експертну спільноту з усієї України, різних галузей промисловості та наукових установ, державних органів іконсолідує зусилля задля вирішення наболілих проблем.
  2. Надає кожному члену іміджеві переваги на ринку, оскільки акцентує ринку — «ми екологізуємося», а тому долучаємося до процесів екотрансформації, відповідально ставимося до довкілля, рухаємося в ногу зі світовими трендами, опікуємося майбутнім.
  3. Може брати участь у статусі «третьої особи», а також, за потреби, представляти інтереси підприємства в судах, адже еколог, юрист, керівник чи власник підприємства не завжди можуть повноцінно відстояти інтереси підприємства в екологічних перевірках.
  4. Забезпечує співпрацю з експертами Асоціації — це найкращі екологи-професіонали, які мають багаторічний досвід взаємодії з органами виконавчої влади, уміють заздалегідь виявляти екологічні маніпуляції та корупційні ризики.
  5. Готує щомісячне практичне видання з прикладної екології «ECOBUSINESS» (Екологія підприємства) — зі зразками документів, роз’ясненнями, моніторингом законодавства, що дає можливість бути в курсі всіх змін та отримувати своєчасні роз’яснення складних питань.
  6. Є постійним майданчиком для дискусій, форумів, обміну досвідом і презентацій рішень. ПАЕУ є медіатором процесу взаємодії між сторонами «держава-бізнес-наука-громадськість».
  7. ПАЕУ надає унікальну навчальну програму учасникам, яка підвищує рівень прикладних екологічних знань як екологів підприємства, так і всіх дотичних до сфери екологічної безпеки фахівців підприємства (юристів, бухгалтерів, технічних спеціалістів та ін.).

  8. Погодьтесь, що в такій Асоціації Ви дійсно матимете можливість реалізувати ініціативи Вашої галузі.

    Долучайтеся