Статті

Повернутися до переліку cтатей
АПК

Біодобрива — це новий рівень сільськогосподарського виробництва

Питання землеробства в Україні на сьогодні є найбільш актуальним у контексті сталого розвитку країни. Розвиток сільськогогосподарства наразі неможливий без використання добрив.

На початку ХХ століття активно почали використовувати мінеральні добрива, що призвело до збіднення та деградації ґрунтів.

«Вирішенням проблеми подальшої зміни у ґрунтових формуваннях та ґрунтах в цілому  може стати припинення бездумного внесення мінеральних добрив або відмова від їх використання, та перехід на сучасні органічні добрива, або біодобрива», — зазначає Володимир Сироватко, головний інженер, ґрунтознавець Дніпропетровської філії Державної установи «Інститут охорони ґрунтів України».

Одним з основних видів органічних добрив є продукти тваринництва — це гній та пташиний послід, котрі використовуються у багатьох господарствах та належать до найбільш цінних з агрономічної точки зору. Але застосування органічних добрив у чистому вигляді спричиняє незручності оточуючим через неприємний запах. Саме тому підприємство «Оріль-Лідер», ще у 2012 році поставило перед собою такі цілі:

...
Читати повністю

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook та каналі в Telegram

 

Розсилка новин

X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!