Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»

ЗАХОДИ

Учасники ознайомляться з усіма аспектами водного законодавства: оформленням документів з водокористування та водовідведення у промислових масштабах, змінами 2017 року. Ми готуємо практичні кейси з водокористування, водоочищення та водовідведення. У форматі живої дискусії експерти та лідери галузі обговорять інновації та нюанси водного еко-менеджменту.

Выставка предоставит возможность презентовать современные органические и натуральные продукты питания, органическую натуральную косметику, экологически чистые товары для детей, биомедицинские препараты, инновационные товары для жизни и здоровья, все последние интересные достижения в экосфере.

Форум проходить під патронатом Кабінету Міністрів України та за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства освіти і науки, Національної академії наук України, CSTEC - Китайського центру обміну науковою та технологічною інформацією. Генеральний розпорядник заходів ТОВ “Міжнародний виставковий центр”.

Конкурс проводиться в рамках VI Фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2017»

З 7 по 10 червня 2017 року на території Національного комплексу «Експоцентр України» пройшла виставка «Агро-2017» — найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі. За роки проведення виставка стала ефективним майданчиком для вдосконалення виробництва та впровадження інновацій в усі сфери АПК України.

Виробництво екопродукції сьогодні — це тренд і водночас вимушений крок для виживання в нових економічних умовах. Споживачі обирають продукцію та послуги більш економічні та більш безпечні для здоров’я та довкілля.

У вівторок, 30 травня в Києві, в Fairmont Grand Hotel Kyiv, відбувся II енергетичний конгрес, який зібрав близько 300 представників світового і українського енергетичного співтовариства.
З 7 по 10 червня 2017 року у місті Києві відбудеться XXIX Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2017». «АГРО-2017» - це найголовніша агропромислова виставка України та Східної Європи, що виступає платформою для вдосконалення виробництва, впровадження новацій та розвитку усіх сфер АПК України; діловий захід, що відкриває можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору. Це унікальна нагода для діалогу з представниками українських асоціацій, малими і великими підприємствами, іноземними інвесторами.

Сторінки