Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»

ЗАХОДИ

4 червня набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, що регулюють відносини, пов’язані з одержанням документів дозвільного характеру щодо спеціального водокористування» від 7 лютого 2017 р. № 1830-VIII

Конкурс проводиться в рамках VI Фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2017»

З 7 по 10 червня 2017 року на території Національного комплексу «Експоцентр України» пройшла виставка «Агро-2017» — найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі. За роки проведення виставка стала ефективним майданчиком для вдосконалення виробництва та впровадження інновацій в усі сфери АПК України.

Виробництво екопродукції сьогодні — це тренд і водночас вимушений крок для виживання в нових економічних умовах. Споживачі обирають продукцію та послуги більш економічні та більш безпечні для здоров’я та довкілля.

У вівторок, 30 травня в Києві, в Fairmont Grand Hotel Kyiv, відбувся II енергетичний конгрес, який зібрав близько 300 представників світового і українського енергетичного співтовариства.
З 7 по 10 червня 2017 року у місті Києві відбудеться XXIX Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2017». «АГРО-2017» - це найголовніша агропромислова виставка України та Східної Європи, що виступає платформою для вдосконалення виробництва, впровадження новацій та розвитку усіх сфер АПК України; діловий захід, що відкриває можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору. Це унікальна нагода для діалогу з представниками українських асоціацій, малими і великими підприємствами, іноземними інвесторами.

І спеціалізований міжнародний Запорізький екологічний форум (30 травня – 1 червня 2017 року)

7–9 листопада 2017 на території Міжнародного виставкового центру відбудеться V Спеціалізована виставка «Екологія підприємства».

Видавничий дім «МЕДІА-ПРО» спільно з журналом «Екологія підприємства» та Академією ДТЕК запрошує керівників та спеціалістів служб екологічної безпеки, ТОП-менеджерів та HRD на Першу ЕКОконференцію

Сторінки