Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»

Статті

30 травня виповнився рік з дня початку техногенної катастрофи на полігоні твердих побутових відходів у Грибовичах поблизу Львова. Нагадаємо, того дня на звалищі зайнялося сміття, а згодом, в ході гасіння пожежі водою стався величезний обвал сміттєвих мас, внаслідок якого під горами сміття загинули троє львівських рятувальників

Все возрастающая важность проблемы защиты окружающей среды и возможных воздействий, связанных с изготовляемой и потребляемой продукцией, оказываемыми услугами, повышает интерес к разработке методов, направленных на снижение этих воздействий.

Одним з актуальних напрямів розвитку відновлюваної енергетики в Україні є використання біоенергетичних ресурсів. Наявний потенціал обумовлюється особливостями клімату в Україні, існуючими потужностями аграрно-промислового комплексу та наявністю необхідних трудових ресурсів. Водночас, стале використання вітчизняних біоенергетичних ресурсів дозволяє зменшити енергетичну залежність України, покращити клімат, зменшити безробіття, збільшити податкові надходження, поліпшити торгівельно-платіжний баланс країни.

Облік — це систематичний процес ідентифікації, реєстрації, вимірювання, класифікації, перевірки, узагальнення, інтерпретації та передачі інформації. Ведення обліку належить до правил та обов’язків, визначених законами або підзаконними актами.

Виявлення інвесторами зацікавленості у розвідці та видобутку нафти та газу в Україні призвели до внесення змін до законодавства, що дозволили створити в Україні досить сприятливий правовий режим регулювання угод про розподіл продукції. Угода про розподіл продукції, як юридична форма інвестування в пошук, розвідку та видобування корисних копалин у межах території України, її континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони, спрямована насамперед на створення державою, в особі її уповноважених органів, сприятливих умов для інвестиційної діяльності у зазначеній сфері.

У статті розглянуто вимоги податкового законодавства у сфері водокористування, виділено його особливості та запропоновано заходи удосконалення оподаткування

Поводження з відпрацьованими люмінесцентними лампами на підприємстві. Основним законом, що визначає правові, організаційні та економічні засади діяльності, пов’язаної із запобіганням або зменшенням обсягів утворення відходів, їх збиранням, перевезенням, зберіганням, обробленням, утилізацією та видаленням, знешкодженням та захороненням, а також з відверненням негативного впливу відходів на довкілля та здоров’я людини на території України є закон України «Про відходи»

1 березня 2017 року набула чинності Зміна № 1 до ДБН В.2.4-2-2005 «Полігони твердих побутових відходів. Основні положення проектування», затверджена наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 6 червня 2016 р. № 138.

Щороку навесні з настанням потепління починається справжній пекельний бум: горить суха трава, листя на угіддях, очерет на болотах. На виробничих територіях, уздовж транспортних магістралей та залізничних колій і навіть на узбіччях вулиць масово спалюють сміття. Через це збільшується небезпека виникнення пожеж, основним фактором яких є саме необережність у поводженні з вогнем та недотримання правил пожежної безпеки

Сторінки