Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»

Статті

Щороку навесні з настанням потепління починається справжній пекельний бум: горить суха трава, листя на угіддях, очерет на болотах. На виробничих територіях, уздовж транспортних магістралей та залізничних колій і навіть на узбіччях вулиць масово спалюють сміття. Через це збільшується небезпека виникнення пожеж, основним фактором яких є саме необережність у поводженні з вогнем та недотримання правил пожежної безпеки

Функции государственного контроля состоят в обеспечении выполнения субъектами хозяйственной деятельности требований законодательства и соблюдения безопасности производства для окружающей среды. В то же время надзор может осуществляться только в рамках, определенных законодательством. В статье мы рассмотрим подготовку предприятия к проверке органом экологического контроля

Район Дарниці, де діяло багато промислових підприємств та розташовано великий залізничний вузол, і раніше не міг похвалитися чистим повітрям. Але після переведення чотирьох котлів Дарницької ТЕЦ виключно на спалення вугілля ситуація значно погіршилася. Наслідком стало значне збільшення викидів забруднюючих речовин в атмосферу безпосередньо з труб підприємства, а також накопичення в межах міста великої кількості токсичних золошлакових відходів. Місце їх складування — озеро Гарячка — зараз опинилося в центрі гучного скандалу.

У статті розглянуто особливості визначення та обґрунтування застосування ставок екологічного податку за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення

За даними організації Global Carbon Project, Україна входить до першої двадцятки країн світу з найбільшими викидами діоксиду вуглецю. Цей факт, разом зі складною енергетичною ситуацією в країні, робить її досить привабливою для членів світової спільноти, готових інвестувати кошти в екологічні проекти. Нещодавно міжнародне екологічне об’єднання «Беллона» (Норвегія) представило українській громадськості новий трирічний проект зі зменшення викидів вуглекислого газу в атмосферу

В июле с рабочей поездкой был в Запорожье, в частности, на «Запорожстали», министр экологии и природных ресурсов Андрей Мохник.

Вместе с председателем облгосадминистрации Валерием Барановым в выставочном центре «Козак Палац» он открыл региональный экологический семинар, тема которого — как привести украинское экологическое законодательство в соответствие с европейским. А затем отправился на «Запорожсталь» и Запорожский ферросплавный завод.

Нещодавно мені випала нагода особисто...
На території України радіоактивно забрудненими вважаються не менше 1,25 млн га сільськогосподарських угідь. Понад 130 тисяч з них виведені із землекористування через надмірну забрудненість. Решта тією чи іншою мірою придатні для ведення агропромислового виробництва. Однак господарювання та отримання продукції на таких територіях має певні обмеження та особливості, які слід враховувати.

Дешевше, якісніше, оперативніше — класичні переваги, які вирізняють конкретне підприємство з-поміж його конкурентів. Однак на сьогодні як ціни, так і якість значною мірою уніфіковані. Саме тому успіх компанії на ринку починає залежати від таких «непродуктивних» факторів, як екологічність та охорона праці. Дедалі важливішу роль починає відігравати позитивний екологічний імідж підприємства.

В отличие от услуг сервиса и поддержки, имеющих разовый, эпизодический, случайный характер и ограниченных началом и концом их оказания, на аутсорсинг передаются обычно функции по профессиональной поддержке бесперебойной работы отдельных систем и инфраструктуры на основе длительного контракта (не менее 1 года). Наличие бизнес-процесса является отличительной чертой аутсорсинга от других форм оказания услуг и абонентского обслуживания.

Сторінки