Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»

НОВИНИ

Нова технологія перетворення харчових відходів у джерело енергії використовує двоетапний процес, який дозволяє витягувати всю енергію з відходів і робити це дуже ефективно і швидко.
За останні п’ять місяців ринок електромобілів в Україні зріс майже втричі. Свої перші реєстраційні номери отримали 958 легкових електромобілів, повідомляє асоціація «Укравтопром».
22 червня 2017 року на засіданні ВРУ прийнято у повторному другому читанні проект Закону України № 4901 «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», розроблений за безпосередньої участі Держенергоефективності з метою імплементації низки статей Директиви 2012/27/ЄС про енергетичну ефективність. Це є виконання взятих Україною зобов’язань перед ЄС.
У серпні 2018 року може почати працювати новий насіннєвий завод компанії Monsanto, провідного виробника насіння у світі.
21 червня 2017 року Постійна комісія з питань екологічної політики Київської міської ради розглянула звернення Всеукраїнської екологічної ліги щодо вирішення питання поводження з небезпечними відходами у столиці України.
У Києві збудували дитячий садок LeapKids нового покоління з пасивним охолодженням від геотермальної енергії землі, сонячними колекторами та високоефективною системою водоочищення.Будівля відповідає всім міжнародним стандартам і вражає рівнем інновацій, повідомляє Наш Киев.
У березні 2017 року більшість депутатів Комітету ПЕК проголосувала за поправки, які вводили спалювання сміття у альтернативну енергетику. Якщо поправки будуть прийняті під час голосування у Верховній Раді, це стане сигналом для бізнесу – спалювання сміття стимулюється і підтримується на державному рівні.
Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак під час засідання Уряду України наголосив, що прийняття ЗУ «Про внесення змін до Загальнодержавної програми зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення об’єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему» дозволить: затвердити єдиний документ, який координуватиме зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення об’єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему; сприятиме створенню умов для захисту наступних поколінь від дії іонізуючого випромінювання та радіоактивних речовин.
19 червня 2017 року Кабінет Міністрів України ухвалив проект Постанови КМУ «Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 30 травня 2011 року № 594 і 615».

Практичні семінари з гарячих практичних питань, Серія еко-конференцій «ЕКОtransformation»

Сторінки