Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»

НОВИНИ

Державне підприємство із розповсюдження періодичних видань «Преса» повідомляє, що розпочалася передплата на періодичні видання на ІІ півріччя 2017 року.
Держекоінспекція, провівши перевірку Тячівського ЛГ, виявила низку порушень.

Україна залучає досвід Словенії у фінансуванні проектів з відновлюваної енергетики.  Цьому питанню була присвячена веб-конференція Голови Держенергоефективності Сергія Савчука та Посла Словенії в Україні Наташі Прах з директором Екологічного фонду Словенії «Eko Sklad» Гінком Шолінцом. 

Інженери будівельної індустрії добре знають про міцність бамбука при сильному розтягуванні. За цим показником він успішно конкурує навіть з деякими металевими сплавами
У першому півріччі 2017 року в Чорнобильській зоні планують відкрити сонячну електростанцію.
Форма Податкової декларації екологічного податку (далі – декларація) затверджена наказом Міністерства фінансів України від 17.08.2015 №715. Невід’ємною частиною декларації є додатки (розрахунки). Відповідний тип додатка забезпечує обчислення податкового зобов’язання за відповідним видом об’єкта оподаткування – викиди в атмосферне повітря, скиди у водні об’єкти та інші.
Ученые бьют в набат! Проблема космического мусора уже начинает выходить из-под контроля.
К концу текущего столетия верхний слой почв по всей Европе станет более сухим по сравнению с теперешним показателем. Это негативно скажется на сельском хозяйстве и может привести к гибели лесов и лесным пожарам.
Несанкціоноване сміттєзвалище виявили поблизу населених пунктів Бобер і Королівка у зоні відчуження ЧАЕС. У понеділок, 24 квітня, на території зони відчуження Чорнобильської АЕС поблизу відселених населених пунктів Бобер та Королівка невстановлені вантажівки викинули побутове сміття зі Львова. Про це повідомляє прес-служба поліція Київської області.
Сьогодні світ згадує події 31-річної давності. Чергова річниця трагедії на Чорнобильській атомній станції змушує людство озиратись назад і з пересторогою дивитися вперед.

Сторінки