Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»

НОВИНИ

В Україні порівняно з останніми роками спостерігається підвищення смертності дельфінів у Чорному та Азовському морях. Відповідні висновки зроблені за результатами отриманих Мінприроди повідомлень про випадки викидів мертвих або ослаблених дельфінів на пляжі протягом літніх місяців. Причини підвищеної смертності поки що невідомі.
Для прикладу візьмемо підприємство, яке використовує воду зі своєї артезіанської свердловини. Згідно зі ст. 48 Водного кодексу України це є спеціальним водокористуванням. І, відповідно, необхідно отримати дозвіл на спеціальне водокористування (ст. 49 Водного кодексу України).
На підприємство прийшла перевірка: дії еколога. Концепція реформування системи природоохоронного нагляду в Україні – тема номеру 8 журналу «Екологія підприємства», що вже вийшов друком.

18 серпня в конференц-залі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана відбувся семінар на тему: «Екологічний менеджмент-2017: водокористування та водовідведення. Законодавство та практика», організований виданням «Екологія підприємства», на якому розглянули актуальні питання сьогодення.

Міська рада міста Хобарт в Австралії днями прийняла рішення про припинення використання пластикових контейнерів і посуду до 2020 року. Замість них ресторани і супермаркети міста мають користуватися виробами з картону, крохмалю або бамбука, які можна потім перетворити на компост, пише The New York Times.
У Черкаському державному технологічному університеті встановили автономну сонячну електростанцію.
Tesla завершила установку первых крыш Solar Roof, которые используют интегрированные солнечные батареи для сбора энергии. Инновационная кровля была впервые представлена в прошлом году и имеет внешний вид, неотличимый от традиционных кровельных материалов, являя собой эстетически привлекательный вариант для потребителей, которые не желают использовать обычные солнечные панели.
Стартап из Швейцарии создал накладку из пластика, которая делает солнечные панели вдвое эффективней. Солнечные панели дают лишь 18-20% преобразованной энергии. Швейцарский стартап Insolight дал показатель — 36,4%.
Теми: Ресурси біомаси: заготівля, переробка, транспортування і постачання біомаси лісової промисловості, сільського та комунального господарств, харчової промисловості. Енергетичні культури. Дослідження і розвиток біоенергетичних технологій: спалювання, газифікація, піроліз, анаеробне зброджування, видобування і використання біогазу полігонів ТВП; технології сумісного спалювання біомаси з традиційними паливами. Виробництво рідких біопалив. Пілотні, демонстраційні і комерційні проекти з використанням біомаси для виробництва енергії. Питання законодавства, стратегії розвитку біоенергетики. Питання сталого розвитку і сертифікації біопалив. Економічні, екологічні та соціальні аспекти біоенергетичних технологій.
Співробітники національного природного парку «Слобожанський» разом з волонтерами ініціювали та провели облік білого лелеки у Краснокутському районі Харківської області.

Сторінки