Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»

НОВИНИ

У Чернівецькій області у ході проведення планової перевірки комунального підприємства "Сторожинецьке ЖКГ" та низки інструментально-лабораторних вимірювань виявлено скиди недостатньо очищених зворотних вод в річку Сірет, що призвело до забруднення водойми.
Рава-Руський спиртзавод скинув відходи виробництва, а саме брагу, просто на території міста. Про це повідомили в Державній екологічній інспекції у Львівській області.
Сьогодні, 21 березня, на засіданні Верховної Ради України ухвалено розроблений спільно з Держенергоефективності законопроект № 4334 щодо стимулювання виробництва теплової енергії з альтернативних джерел. За це рішення проголосувало 238 народних депутатів України.
Згідно плану з очищення повітря на 2013-2017 роки, якого дотримується столиця Китаю, припинила свою роботу остання велика вугільна ТЕС в Пекіні. Відтепер це перше китайське місто, де електроенергія виробляється виключно з чистого палива, передає Хайтек.
У Дарницькому районі столиці стартує масштабна реконструкція очисних споруд дощової каналізації «Харківські». Про це повідомляє прес-служба КМДА.
У Ніжині Чернігівської області місцеве озеро раптово забарвилося в рожевий колір.
З 21 березня в Києві почнуть діяти 10 пунктів збору зношених шин для подальшої переробки. Про це повідомляє прес-служба КО Київзеленбуд.
В Іванівському районі Херсонської області мають намір побудувати геліоелектростанцію, яка збиратиме сонячну теплову енергію.
Матеріали досліджень екологи передадуть правоохоронцям
Прекрасна весняна пора оголила не лише молоду травичку, а й… старе сміття. Все, що колись благополучно ховалося під шаром снігу, зараз на повну силу демонструє свою «красу». Тому нагадуємо читачам, що боротися зі стихійними сміттєзвалищами може кожен!

Сторінки