Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Статті

Повернутися до переліку cтатей
Читайте в журналі

Що робити з використаними безперебійниками (UPS) та автомобільними акумуляторами?

Відповідь: Згідно з Жовтим переліком відходів, який затверджений постановою КМУ від 13 липня 2000 року № 1120, вказані відходи відносяться до небезпечних. Зокрема, це вказано у пункті 34 переліку: «Відходи і брухт електричних та електронних вузлів, що містять компоненти, такі, як акумуляторні батареї або інші батареї, включені до Жовтого переліку відходів…»

Господарська діяльність з поводження з небезпечними відходами підлягає ліцензуванню, що вказано в постанові КМУ від 13 липня 2016 року № 446.

Відповідно, використані безперебійники  (UPS) та автомобільні акумулятори потрібно передавати лише тим підприємствам, які мають відповідну ліцензію.

Із переліком ліцензіатів можна ознайомитися на сайті Міністерства екології та природних ресурсів України.

Цей матеріал опубліковано частково. Повний текст — у № 11 журналу «Екологія підприємства» за 2017 рік.

У № 11 журналу «Екологія підприємства» за 2017 рік ми продовжили публікувати унікальний практикум «Поводження з небезпечними відходами в Україні: 50 головних запитань», початок якого у № 10 за 2017.

Олександр Ванюрський, інженер з охорони праціПрАТ СП «Теріхем-Луцьк»відповів на гаряче запитання, поставлене виданням «Екологія підприємства».

Відповіді експертів на інші запитання щодо поводження з відходами — у № 10, № 11 та № 12 видання «Екологія підприємства» у матеріалі «Управління відходами — 2017: 50 головних запитань. Міжнародний досвід. Практика України».

Джерело: журнал «Екологія підприємства» № 11, 2017.

Придбати електронний журнал «Екологія підприємства»
Придбати вигідний комплект видань
Свіжий номер журналу

Розсилка новин