Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Статті

Повернутися до переліку cтатей
Читайте в журналі

Які документи мають бути наявні на підприємстві для тимчасового зберігання небезпечних відходів на території підприємства?

Відповідь: Для тимчасового зберігання небезпечних відходів на території вашого підприємства має бути розроблено і затверджено:

  • схему місць тимчасового зберігання відходів на  території підприємства (розроблена підприємством, затверджена керівником підприємства та по-можливості погоджена з органами Держпрослужби (колишня СЕС);
  • план дій працівників та посадових осіб на випадок надзвичайних ситуацій;
  • план ліквідації надзвичайних ситуацій та локалізації наслідків цих ситуацій ( на випадок загорання відходів, просочування їх у грунти та підземні води, потрапляння до водних об’єктів, тощо);
  • відповідні паспорти на місця видалення відходів в разі їх зберігання на території більше 2-х років.

Окрім того. місця зберігання мають бути облаштовані згідно з вимогами до класу небезпеки відходів, які там зберігаються. У них не повинно відбуватися змішування різних типів відходів чи псування ресурсно цінних відходів.

Цей матеріал опубліковано частково. Повний текст — у № 11 журналу «Екологія підприємства» за 2017 рік.

У № 11 журналу «Екологія підприємства» за 2017 рік ми продовжили публікувати унікальний практикум «Поводження з небезпечними відходами в Україні: 50 головних запитань», початок якого у № 10 за 2017.

Кирило Косоуров, голова правління Асоціації підприємств у сфері поводження з небезпечними відходамивідповів на гаряче запитання, поставлене виданням «Екологія підприємства».

Відповіді експертів на інші запитання щодо поводження з відходами — у № 10, № 11 та № 12 видання «Екологія підприємства» у матеріалі «Управління відходами — 2017: 50 головних запитань. Міжнародний досвід. Практика України».

Джерело: журнал «Екологія підприємства» № 11, 2017.

Придбати електронний журнал «Екологія підприємства»
Придбати вигідний комплект видань
Свіжий номер журналу

Розсилка новин