Статті

Повернутися до переліку cтатей

Змінено вимоги до проектування полігонів ТПВ

1 березня 2017 року набула чинності Зміна № 1 до ДБН В.2.4-2-2005 «Полігони твердих побутових відходів.Основні положення проектування», затверджена наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 6 червня 2016 р. № 138.

Відтепер на полігони ТПВ дозволяється приймати побутові відходи (окрім рідких побутових відходів та небезпечних відходів у складі побутових відходів) з житлових будинків, адміністративних і громадських установ та організацій, підприємств торгівлі та громадського харчування, закладів культури і мистецтва, навчальних та лікувально-профілактичних закладів та інших підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, вуличний та садово-парковий змет і листя, а також подрібнені будівельні відходи і промислові відходи III та IV класів небезпеки відповідно до санітарних правил та норм, а також відповідно до протипожежних вимог, норм та правил (Додаток Ж), шлак і золу від сміттєспалювальних заводів. Тверді відходи IV класу небезпеки використовують на полігоні побутових відходів як ізолювальний матеріал у середній та верхній частинах полігона, а тверді відходи III класу небезпеки можуть складуватися разом з побутовими відходами з дотриманням особливих умов відповідно до санітарних правил та норм, а також відповідно до протипожежних вимог, норм та правил. Для їх тимчасового складування на полігоні облаштовують відповідні майданчики».

Марина Тимошенко, інженер з охорони навколишнього природного середовища ПрАТ «Дніпропетроський комбінат харчових концентратів»

Детальніший огляд змін від нашого експерта шукайте у № 4, 2017 журналу «Екологія підприємства».

Джерело: редакція журналу «Екологія підприємства»

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook та каналі в Telegram

Розсилка новин

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!