Консультації

Повернутися до переліку консультацій
Практикум еколога

Які дії підприємства у випадку втрати оригіналу дозволу на викиди в атмосферне повітря?

У рубриці «ТОП-10 запитань-відповідей» журналу «ECOBUSINESS. Екологія підприємства» публікуємо відповіді експертів-екологів на запитання, що надійшли в редакцію від читачів журналу.


Запитання

Підприємство втратило оригінал дозволу на викиди в атмосферне повітря. Як діяти в такому випадку? Дозвіл був виданий у 2016 році строком на п’ять років. Чи можливо отримати дублікат?

Відповідь

Поняття видачі дубліката дозвільного документа виключено із Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» від 06 вересня 2005 року №2806-IV на підставі змін, внесених Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань» від 26 листопада 2015 року № 835-VIII.

Документ дозвільного характеру — дозвіл, висновок, рішення, погодження, свідоцтво, інший документ в електронному вигляді (запис про наявність дозволу, висновку, рішення, погодження, свідоцтва, іншого документа в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань), який дозвільний орган зобов’язаний видати суб’єкту господарювання у разі надання йому права на провадження певних дій щодо здійснення господарської діяльності або видів господарської діяльності та/або без наявності якого суб’єкт господарювання не може провадити певні дії щодо здійснення господарської діяльності або видів господарської діяльності.

Отже, в наявності дозволу в паперовому вигляді немає необхідності.

На запитання відповіла Марина Тимошенко, експерт журналу, член редакційної ради

Передплатники журналу можуть поставити своє запитання у розділі «Запитання-відповіді»

Джерело: журнал «Екологія підприємства» № 5, 2019

ПРИДБАТИ ЖУРНАЛ (https://mediapro.ua/product/ekologiya-pidpriemstva)

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook та каналі в Telegram

Розсилка новин

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!