Отримувати новини

Події

Повернутися до переліку подій

Одноденний курс підвищення кваліфікації менеджерів природоохоронної діяльності «УПРАВЛІННЯ ВІДХОДАМИ НА ПІДПРИЄМСТВІ»

06.09.2019

Статтею 17 Закону України «Про відходи» визначено чіткі вимоги щодо обов'язковості призначення на підприємстві відповідальних осіб за поводження з відходами (пункт «й») та зобов'язання забезпечувати професійну підготовку, підвищення кваліфікації та проведення атестації фахівців у сфері поводження з відходами (пункт «м»).

Пропонуємо менеджерам природоохоронної діяльності підвищити кваліфікацію на одноденному курсі «УПРАВЛІННЯ ВІДХОДАМИ НА ПІДПРИЄМСТВІ»

6 вересня чекаємо на учасників курсу за адресою: м. Київ, вул. Митрополита Липківського, 35, корпус 2, аудиторія 418

У програмі:

1. Імплементація директив ЄС у сфері поводження з відходами.
2. Планування роботи у сфері поводження з відходами на підприємстві, бюджетування витрат на екологічні послуги з утилізації/видалення відходів. Основні статті витрат на утилізацію відходів, місце та роль еколога у мінімізації витрат.
3. Життєвий цикл товарно-матеріальних цінностей, утворення відходів і вторсировини при списанні товарно-матеріальних цінностей, набуття юридичного статусу відходів.
4. Бухгалтерський облік відходів у автоматизованих системах бухгалтерського обліку (1С, Парус та ін). Основні правила, типові помилки, шляхи вирішення проблемних питань обліку відходів. Автоматизація обліку.
5. Класифікація і паспортизація відходів, реєстрові картки ОУВ. Звітність у сфері поводження з відходами. Декларування відходів. Проблемні питання, типові помилки, шляхи вирішення.
6. Здійснення внутрішнього нагляду(контролю) за дотриманням законодавства у сфері поводження з відходами структурними підрозділами підприємства. Внутрішні перевірки, порядок проведення, документальне оформлення, контроль за виконанням приписів.
7. Екологізація землекористування з метою забезпечення управління відходами на підприємстві.

Експерти:

Валентин Щербина, член редакційної ради журналу «ECOBUSINESS. Екологія підприємства», досвідчений еколог-практик з досвідом роботи в Інституті географії НАН України, Міністерстві екології та природних ресурсів України, головним екологом ПАТ Укртелеком та в Національній поліції України.

 

 

Роман Третяк, професор Державної екологічної академії, керівник НДЦ екологічної безпеки та природокористування, к.е.н. - землевпорядник, юрист, оцінювач

 

 

Бонуси слухачам:

Два документи, що підтверджують факт підвищення кваліфікації:

  • Документ державного зразка про підвищення кваліфікації;
  • Сертифікат учасника курсу екологічного права, що видається за сприяння Professional Association of Ecologist of Ukraine.

Участь на преміум-умовах у Міжнародній конференції «ЕКОлогічний діагноз та рецепт оздоровлення для бізнесу в Україні: законодавство, перспективи, виклики»», що відбудеться 7 листопада у м. Києві;

Безкоштовний доступ до електронного журналу «ECOBUSINESS. Екологія підприємства» на I півріччя 2019 року.

Вартість участі: 2000 грн.
При оплаті до 1 вересня: 1800 грн.


Увага! Спеціальні умови участі:

  • передплатникам журналу «ECOBUSINESS. Екологія підприємства»
  • майбутнім екологам та працівникам наукових установ
З ПИТАНЬ УЧАСТІ
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів: 0 800 214 899
Інна Сінєнко, керівник департаменту конференцій,
073-305-8016, 
event@ecolog-ua.com
 

Розсилка новин

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!