Платформа рішень
для менеджерів природоохоронної
діяльності

Події

Повернутися до переліку подій

«ОЛІЙНО ЖИРОВА ІНДУСТРІЯ». Міжнародна агропромислова виставка з переробки та зберігання сільськогосподарської продукції

17.09.2019

З 17 по 19 вересня 2019 року, в Києві, Україна, відбудеться Міжнародна агропромислова виставка з переробки та зберігання сільськогосподарської продукції «ОЛІЙНО-ЖИРОВА ІНДУСТРІЯ».

Адреса проведення: Національний комплекс «Експоцентр України», м. Київ, пр-т. Академіка Глушкова, 1

Організатори: Національна академія аграрних наук України, Асоціація «Укроліяпром», ТОВ СП Агроінком. При підтримці Міністерства аграрної політики і продовольства України.
Міжнародна спеціалізована виставка «Масло Жирова Індустрія» - це платформа для діалогу представників олійно-жирових підприємств, виставка націлена на просування сучасних передових технологій масложирового виробництва.
На виставці буде представлений насіннєвий матеріал, засоби захисту рослин, сировина, сучасне обладнання, передові технології для виробництва масло жирової продукції, новітні методи контролю, обладнання, для зберігання і переробки олійних культур, виробництво комбікормів, лабораторне та телекомунікаційні мережі, якісна продукція з натуральної сировини і т.д.
Учасниками виставки є сільгоспвиробники, переробники олійних культур і трейдери, державні структури, галузеві організації, приватні підприємства, провідні вітчизняні та міжнародні аграрні експерти, ключові експортери, споживачі олійних продуктів переробки, представники наукових організацій та інші.У рамках виставки заплановано наступні заходи:

Конференція: «Розвиток  галуз  «Олійно-жировий комплекс України» «Сучасні технології та перспективи розвитку олійно жирової промисловості в Україні».

Конференція: «Контроль якості продукції, її відповідності вітчизняним та світовим стандартам».

Практична конференція «Сучасні технології вирощування, збору, зберігання сільськогосподарської продукції» за участю іноземних компаній».

Пріоритетність виступу з доповіддю надається учаснику виставкового заходу.

ДЕГУСТАЦІЯ РОСЛИННИХ ОЛІЙ: «Рослинні олії – надійний шлях до здорового життя» (соняшникова, ріпакова, гірчична, лляна, кунжутна, сафлорова).  Організатор-  Інститут олійних культур НААН (співорганізатор виставки).

Запрошуємо до участі у Міжнародній агропромисловій виставці з переробки та зберігання сільськогосподарської продукції «ОЛІЙНО-ЖИРОВА ІНДУСТРІЯ»!
+38 044 593 19 01, +38 067 316 24 06, info@agroinkom.com.ua
https://oil.agroinkom.com.ua/

 

Розсилка новин

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!