Події

Повернутися до переліку подій

XII Міжнародна виставка LABComplEX

25.09.2019

25-27 вересня 2019 року в Києві відбудеться знакова для лідерів лабораторної індустрії подія — XII Міжнародна виставка LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH.

Місце проведення: Київ, Виставковий Центр «АККО Інтернешнл», пр-т Перемоги, 40-Б, парк імені О.С. Пушкіна, метро Шулявська.

Організатори: Національна академія наук України, Група компаній LMT та ТОВ «Експофорум». Захід відбудеться за підтримки профільних Комітетів Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, профільних міністерств та відомств, асоціацій та бізнес-об’єднань.

На експозиції буде представлено широкий спектр обладнання та технологій для лабораторій, спеціалізованих меблів, лабораторного й хімічного посуду, реактивів і витратних матеріалів, а також комплекс послуг із створення, оснащення, модернізації всіх типів і видів лабораторій різних галузей промисловості, науково-дослідної сфери та медицини.

МОДЕРНІЗАЦІЯ ЛАБОРАТОРІЙ — ШЛЯХ ДО ЛІДЕРСТВА

Міжнародна виставка LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH — безпрецедентна подія у вітчизняній лабораторній індустрії. Це захід, який щороку об’єднує керівників та спеціалістів підприємств різних галузей промисловості та науково-дослідних інститутів, лабораторій з контролю якості, виробничих, випробувальних, клініко-діагностичних та інших типів та видів лабораторій, контрольно-інспекційних органів. На стендах експонентів фахівці зможуть ознайомитися з новинками аналітичного обладнання, лабораторними контрольно-вимірювальними приладами, загальнолабораторним обладнанням, мобільними лабораторіями, лабораторними меблями і посудом, інструментарієм та витратними матеріалами, реагентами, індикаторами, тест-системами та реактивами, засобами індивідуального захисту, спецодягом, а також комплексними рішеннями, необхідними для оснащення лабораторій будь-якого профілю.

Серед експонентів — вітчизняні та світові виробники, постачальники обладнання, матеріалів і технологічних рішень для лабораторій різного профілю: BCM «Україна.», Borosil Glass Works LTD, INTERTECH Corporation, LGC Standards Sp. z o.o., Snibe, Sympatec GmbH, Zhongke Meiling Cryogenics Co. LTD, АЙ ВІ СЕТ, АЛСІ ЛТД, АЛСІ-ХРОМ, АЛТ УКРАЇНА ЛТД, Альбамед, Аналітек, АТОМКОМПЛЕКСПРИЛАД, БІО ТЕСТ МЕД, Біола, Вега Медіка, Вектор-Бест-Україна, Вента Лаб, Волес, Групотест, Діамедіх Імпех, ДКТБ ТЕП, ДНК-Технологія Україна, Еквітестлаб, Ерба Діагностикс Україна, ЕксімКаргоТрейд, ІдеяЛаб, Інтегрейтед медікал груп, Інтермедика, ЛАБВІТА, ЛАБІКС, Лаб-Універсум, Макролаб ЛТД, Медігран Україна, Міжнародна школа технічного законодавства та управління якістю, МК Квертімед-Україна, Реагент, Селток Фотонікс, Скай Медіка, Склоприлад, Смарт Мед, СНОЛ Україна, СОК ТРЕЙД, Стасенко і Партнери, Текса, ТерраЛаб Ай Ті, Терра-Мед, Технопролаб, Укрбіо, Укроргсинтез, Хімек, ХЛР, ШимЮкрейн та багато інших.

ЗНАНЬ ЗАБАГАТО НЕ БУВАЄ!

Головна особливість виставки LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH — новаторський підхід і насичена науково-практична програма. Відвідувачам виставки буде надано можливість поповнити свої знання й опанувати нові навички у форматі науково-практичних конференцій, семінарів, тренінгів, майстер-класів на діючому обладнанні, згрупованих за тематикою. Так, за напрямом «ХАРЧОВА ПРОМИСЛОВІСТЬ ТА АГРАРНИЙ СЕКТОР» відбудуться конференція «Законодавство України для харчових підприємств. Реформування системи технічного регулювання» для керівників (хлібопекарська галузь), технологів, фахівців відділу якості (організатор – Всеукраїнська асоціація пекарів); семінар «Належна робота лабораторій з контролю якості» (організатор – Quality laboratory). ТОВ «ХЛР» проведе науково-практичні конференції «Харчова промисловість: аналіз вхідної сировини і готової продукції. Комплексні рішення від HLR» та «Контроль процесу виробництва і якості кінцевої продукції в аграрному секторі. Комплексні рішення від HLR», де спеціалісти ознайомляться з новими приладами, рішеннями та методами, матимуть змогу поставити запитання спеціалістам і знайти рішення безпосередньо під задачі їх лабораторії.

У сучасних умовах особливої актуальності набули проблеми продовольчої безпеки країни, серед яких однією із найважливіших є виробництво продуктів харчування, які б задовольняли вимоги показників якості й безпечності. Саме тому Одеська національна академія харчових технологій проведе семінар «Сучасні підходи до експертизи та контролю якості харчової продукції», мета якого здійснити моніторинг виробництва харчової продукції (молочної, сокової, плодоовочевої, зернової) та на конкретних прикладах показати роботу підприємств харчової галузі по впровадженню системи НАССР.

Напрям «ЛАБОРАТОРНА МЕДИЦИНА»

Тадиційно повні зали завідувачів та провідних фахівців з клінічної лабораторної біохімії, загальноклінічної лабораторної діагностики, клінічної імунології, мікробіології, вірусології та лабораторної генетики збирають дводенна науково-практична конференція з міжнародною участю «Досвід впровадження системи управління якістю в медичних лабораторіях України» (Організатори – НМАПО імені П. Л. Шупика; ВАКХЛМ), науково-практичний семінар «Прикладні аспекти в мікробіологічній практиці» (організатор – ТОВ «Укрбіо»), семінар-практикум «Школа менеджера з якості» (організатор – журнал «Лабораторна справа»), науково-практична конференція «Системні рішення менеджменту медичних лабораторій відповідно до вимог ДСТУ EN ISO 15189:2015 і органу акредитації» (організатор – ТОВ «Навчально-методичний центр «Міжнародна школа технічного законодавства і управління якістю»), семінар «Сучасна діагностика мікозів із визначенням чутливості до антимікотичних препаратів» (організатор – Вектор-Бест-Україна), навчально-практичний семінар «Передтрансфузійні лабораторні дослідження» (організатор – КНП «Київський міський центр крові»).

Протягом двох днів в рамках УКРАЇНСЬКОЇ ЛАБОРАТОРНОЇ ШКОЛИ відбудуться майстер- класи від компаній-постачальників обладнання для медичних лабораторій. У кожного спеціаліста буде можливість протестувати прилади, дізнатися про практичні нюанси їх використання, отримати поради досвідчених колег. Корисні й пізнавальні заходи чекають і на відвідувачів напрямів «ВЕТЕРИНАРНА МЕДИЦИНА» (Організатори – Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи та Державний науково-контрольний інститут біотехнології і штамів мікроорганізмів, Кафедра мікробіології, вірусології та біотехнології НУБіП України) та «НАУКА ТА ОСВІТА» (організатор – НАН України). Відкрийте для себе світ сучасних вітчизняних і зарубіжних досягнень лабораторної індустрії – відвідайте XII Міжнародну виставку LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH.

З питань участі: +380 (44) 206-10-99, 206-10-16, office@labcomplex.com

Сайт події: www.labcomplex.com

 

Розсилка новин

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!