Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

В Індії прибрали найбрудніший пляж у світі

Версова ― один з найбільш забруднених пляжів у світі. Афроз Шах з міста Мумбаї (Індія) наважився організувати прибирання цього пляжу. За його ініціативи, до прибирання долучились місцеві жителі, які протягом 86 тижнів зібрали з пляжу більше 5 мільйонів кілограмів сміття. Про це повідомляє CNN.

Колишнє узбережжя Аравійського моря в Мумбаї було популярним місцем для відпочинку, яке згодом перетворилось на стихійне звалище. Сміття, шаром у півтора метри,  було розсипане на 2,5 км вздовж пляжу Версова. У 2015 році житель Мумбаї Афроз Шах переїхав у квартиру недалеко від пляжу і почав займатись його прибиранням щовихідних.
Спочатку до ініціативи Шаха приєднався сусід, згодом кількість добровольців сягла більше тисячі людей, різного віку та соціального становища. 20 травня 2017 року жителі міста закінчили прибирання: з 5,4 мільйона кілограмів відходів лише з прибережних вод було виловлено 160 000 кг різного сміття.

Експерти програми ООН з навколишнього середовища назвали роботу Шаха «найбільшим очищенням пляжу в історії». За свій вчинок чоловік отримав титул «Чемпіона Землі».

Джерело: редакція журналу «Екологія підприємства»

Придбати журнал «Екологія підприємства»
Придбати вигідний комплект журналів
Придбати електронний журнал «Екологія підприємства»

Розсилка новин