Отримувати новини

Консультації

Повернутися до переліку консультацій
Практикум еколога

Визначання ступеню ризику підприємства перед перевіркою Держекоінспекції

У рубриці «ТОП-10 запитань-відповідей» журналу «ECOBUSINESS. Екологія підприємства» публікуємо відповіді експертів-екологів на запитання, що надійшли в редакцію від читачів журналу.


Запитання

Хто і як визначає ступінь ризику підприємства перед перевіркою Держекоінспекції?

Відповідь

Орган державного нагляду (контролю), у віднесеній до його відання сфері, визначає критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності.

Віднесення суб’єкта господарювання до одного з трьох ступенів ризику (високий, середній, незначний) здійснюється з урахуванням суми балів, нарахованих за всіма критеріями у відповідній сфері згідно зі шкалою балів.

З метою забезпечення прозорості інформація про віднесення суб’єктів господарювання до ступенів ризику узагальнюється шляхом складення та ведення переліку суб’єктів господарювання, що підлягають державному нагляду (контролю) у відповідній сфері господарської діяльності, з розташуванням їх у порядку зменшення сум балів, нарахованих кожному суб’єкту.

Щороку не пізніше 15 жовтня поточного року, що передує плановому, перелік оновлюється шляхом:

  • здійснення перерахунку сум балів, нарахованих суб’єктам господарювання, що підлягають державному нагляду (контролю) у відповідній сфері, за результатами державного нагляду (контролю) за попередній рік;
  • включення до нього суб’єктів господарювання, що підлягають державному нагляду (контролю) у наступному плановому періоді;
  • розташування всіх включених до нього суб’єктів господарювання у порядку зменшення сум балів, нарахованих кожному суб’єкту.

На запитання відповідали Марина Тимошенко та Іван Паламарчук, експерти, члени редакційної ради журналу

Передплатники журналу можуть поставити своє запитання у розділі «Запитання-відповіді»

Джерело: журнал «Екологія підприємства» № 3, 2019

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook та каналі в Telegram

Розсилка новин

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!