Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Події

Повернутися до переліку подій

IV Міжнародний Екофорум «Вода та Енергія» у Львові

13.09.2018

13-14 вересня 2018 року на Арені Львів (вул. Стрийська, 199) відбудеться IV Міжнародний Екофорум «Вода та Енергія».

На два дні до Львова з’їдуться експерти з України і з-за кордону, які обговорюватимуть реформи в екологічному законодавстві, європейський досвід реорганізації ринку комунальних послуг, інвестиції в проекти модернізації інфраструктури, використання відходів як вторинної сировини, енергоощадні та екологічні проекти в Україні.

Основні теми:

1 День: Вплив стічних вод на екологію, оптимізація роботи очисних споруд, збирання та обробка осадів; Методи знезараження питної води, альтернативи рідкому хлору в Україні та Європі; Інвестиції у «зелену економіку», Інновації та енергоощадливість, успішні проекти в Україні, допомога у реалізації екопроектів від міжнародних організацій.

2 День: Стратегія розвитку міст «Green City Action Plan», еко урбанізм для розвитку міст; Національна стратегія управління твердими побутовими відходами(ТПВ); роль муніципалітетів та НГО у інформуванні населення про поводження з ТПВ.

* В рамках форуму триватиме виставка інноваційних технологій «Water Pro», у якій залучені підприємства та компанії, виробники і постачальники європейського обладнання та технологій для очищення природних і стічних вод, переробки та сортування відходів з Німеччини, Данії, Норвегії, Литви, Словенії, Італії, Чехії, Польщі.

Мета Екофоруму:

  1. Сприяти обміну інформації та досвідом для зменшення негативного впливу виробничих процесів на довкілля, зменшення енергоспоживання за рахунок використання відновних джерел енергії, скорочення кількості вуглецевих викидів;
  2. Покращення діалогу та взаємодії між політикою, бізнесом, наукою та суспільством з метою напрацювання стратегії захисту водних ресурсів;
  3. Презентувати інноваційні технології у водному та енергетичному секторах національної економіки.

Організатор: Асоціація водоканалів України «Укрводоканалекологія»

За офіційної підтримки: Львівської міської ради, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства; Міністерства екології і природних ресурсів України.

Запрошуємо відвідати форум муніципальні та державні органи влади, представників водопровідно-каналізаційних підприємств України, екологів, науковців, студентів, громадські організації та усіх зацікавлених в темі.

Реєстрація учасників обов'язкова. Просимо врахувати, що участь у конференції є безкоштовною і можлива після підтвердження організаторів.

Реєстрація: https://tinyurl.com/y7fkjzfl
Акредитація ЗМІ: http://bit.ly/2neBIEw
Детальніше: www.eco-forum-lviv.com.ua
Facebook сторінці: https://www.facebook.com/LvivEcoforum 

За додатковою інформацією звертайтеся:
Уляна Горбата менеджерки проекту: +38(067)-314-41-76, lvivecoforum@gmail.com
Владислав Рудий,  координатора з комунікацій: +38(050)-457-13-01, vr.vladyslavrudyi@gmail.com

 

Розсилка новин