Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Події

Повернутися до переліку подій

МІЖНАРОДНИЙ ЕКОЛОГИЧНИЙ ФОРУМ «Екологія. Виклики сьогодення. Інноваційні рішення»

14.09.2018

Приурочений до Міжнародного Дня охорони озонового шару

ТОП-представників з провідних українських та міжнародних фінансових установ, представників державної влади, міжнародних інвесторів, найбільших компаній енергетичного, будівничого та аграрного сектору, громадських організацій для визначення орієнтирів інноваційних рішень на найближчі роки. Форум сприяє  формуванні надійної екосистеми та сталого розвитку України.

ПЕРЕВАГИ УЧАСТІ

Розгляд проблем та перспектив інноваційного розвитку що до:

  • очисних споруд повітря та води
  • ефективної переробці відходів
  • технології екологічного будівництва житлових комплексів та доріг
  • досвід впровадження альтернативних джерел енергії
  • особливості енергоспоживання в процесі виробництва продукції рослинництва та рішення по енергозбереженню
  • аграрний сектор: тенденції та перспективи збереження екології
  • інноваційні винаходи, яким нема аналогів в світі.

Обговорення потенціалу відновлюваної енергетики, енергоефективності, аграрного та нафтогазового сектору в Україні. Розглядання законодавчих ініціатив, їх вплив на інвестиційний клімат України та покращення умов екології та енергозбереження.

Понад 300 учасників створять комунікаційну платформу для налагодження плідної співпраці представників влади, науковців, власників компаній, інвесторів та громадських організацій.

Висвітлення подій заходу відбудеться через джерела медіа та інтернет мережі на більш ніж 140 країн світу.

ПРОГРАМА

Секція 1
Раціональне використання природних ресурсів, впровадження екологічних ініціатив, сприяння залученню інвестицій та впровадженні інноваційних технологій. Впровадження винаходів новітніх досліджень, технологій та інновацій в систему збереження та захисту озонового шару.

Секція 2
Енергоефективність, як інструмент підвищення спроможності громадян. Інновації та новітні інвестиційні інструменти в питанні енергозбереження.

Державна політика у сфері енергоефективності. «Дорожня карта» впровадження механізму стимулювання енергоефективності. Відповідність нормативно-правової бази до стандартів ЄС. Партнерство з країнами-членами міжнародних організацій з охорони навколишнього середовища щодо пошуку нових джерел фінансування проектів з енергоефективності. Інвестиційна карта проектів з енергоефективності та відновлюваної енергетики України – UA MAP.

Група Європейської Комісії з підтримки України, підгрупа «Енергетика та екологія» – проект GIZ в рамках міжурядового Українсько-Німецького співробітництва

«Енергоефективність як інструмент підвищення спроможності громад: від ідеї до впровадження. Перший «ПАСИВНИЙ БУДИНОК» в Україні: Інноваційний ФАП на Київщині»

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: вул. Хрещатик ,36, Колонна зала Київської міської державної адміністрації, м. Київ

РЕГІСТРАЦІЯ: www.eco.org.ua

КОНТАКТНІ ДАННІ: +380 73 133 05 67; info@eco.org.ua

 

Розсилка новин