Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Події

Повернутися до переліку подій

У Києві пройшла XXIX Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2017»

07.06.2017

З 7 по 10 червня 2017 року на території  Національного комплексу «Експоцентр України» пройшла виставка «Агро-2017» — найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі. За роки проведення виставка стала ефективним майданчиком для вдосконалення виробництва та впровадження інновацій в усі сфери АПК України.

В офіційному відкритті заходу взяли участь Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, заступник голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин ВРУ Олександр Бакуменко і перший заступник міністра аграрної політики і продовольства Максим Мартинюк.

«Наше завдання полягає в одному: ми повинні забезпечити країні економічне зростання, створити національний продукт, збільшити бюджети та інвестувати в якість життя людей»,— зазначив Володимир Гройсман.
За словами організаторів, цьогорічна виставка є особливою тим, що вперше з 2008 року було відновлено її рекордні масштаби. В Україну приїхали представники більше 1000 компаній з понад 10 країн світу. Вони привезли свої найкращі інноваційні розробки, сільськогосподарську техніку та іншу продукцію.
Виставка мала такі тематичні експозиції:

ЕкспоАгроТех — сільськогосподарська техніка, обладнання та запасні частини

БІОПАЛИВО — відновлювані джерела енергії

Hi-Tech Агро – автоматизація та управління альтернативною енергетикою, GPS і GIS-технології

Organic – 2017 — органічні продукти і технології

ANIMAL'EX — утримання домашніх тварин, ветеринарія і товари для тваринництва

FISH EXPO — рибне господарство і рибальство

РОСЛИННИЦТВО І АГРОХІМІЯ — агротехніка, агрохімія, екологічні продукти і технології, присадибне господарство, садівництво, городництво, рослинництво, теплиці

Agro Build-Expo — будівництво в АПК, техніка, БМЗ, будівельні матеріали

Агротранспорт і логістика — забезпечення транспортування і зберігання продукції

Редакція журналу «Екологія підприємства»

Розсилка новин