Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Події

Повернутися до переліку подій

VІІ міжнародна науково-практична конференція «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ»

25.10.2018

25 жовтня 2018 року в м. Києві у приміщенні Київського національного університету технологій та дизайну відбудеться VІІ міжнародна науково-практична конференція «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ».

Організаторами конференції виступають: Міністерство освіти і науки України, Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, Київський національний університет технологій та дизайну, Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України, ВГО "Вища рада енергоаудиторів та енергоменеджерів України", Український союз промисловців і підприємців, Український національний комітет Міжнародної торгової палати , (ICC Ukraine), Всеукраїнська екологічна ліга, Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ.

Конференція присвячена питанням використання передових технологій у сфері енергозбереження та принципам побудови енергоефективних моделей будівель, популяризації кращих практик енергоощадних задач, впровадженню системних рішень зменшення споживання енергоносіїв. а також особливостям розробки та  впровадження освітні програми з енергоефективності

Метою конференції є обмін інформацією і досвідом з питань розробки та реалізації інноваційних проектів з енергозбереження серед представників вищих навчальних закладів, вітчизняних та міжнародних організацій і фондів, провідних фахівців, науковців, представників місцевої влади та громадських об’єднань.

Детальна інформація про конференцію на сайті: http://www.energy.knutd.edu.ua

Місце проведення конференції: м. Київ, вул. Немировича-Данченка, 2, Київський національний університет технологій та дизайну, 1 корпус, 4 поверх, зал Вченої ради.

З організаційних питань звертайтесь:
Єрмоленко Інна В’ячеславівна, моб. +38-097-727-96-48, тел.: +38-044-256-84-27,
e-mail: energy.knutd@gmail.com

 

Розсилка новин