Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Читайте у № 5, 2017 журналу «Екологія підприємства»

— Посадова інструкція менеджера (управителя) екологічних систем
Матеріал допоможе в організації роботи менеджера (управителя) екологічних систем підприємства, дозволить розмежувати обов’язки працівників, допоможе визначитися з їх посадовими обов’язками, правами, вимогами до них і відповідальністю спеціаліста, а також визначити його статус на підприємстві та у взаємозв’язках з іншими підрозділами й державними органами екологічного контролю. Для впевненої роботи фахівця підприємства!

— Чи можлива чиста робота свиноферми?
Матеріал висвітлює досвід створення системи екологічної безпеки вітчизняного підприємства тваринництва з іноземними інвестиціями на Прикарпатті. Виявляється, навіть таке шкідливе виробництво можна «змусити» працювати без відходів, без шкоди для довкілля та без екологічних конфліктів з місцевими громадами. Як вдалося цього досягти — читайте в номері.

— Регіональні перспективи розвитку біоенергетичних технологій в Україні
Автор аналізує Регіональні програми з розвитку біоенергетичних технологій у тепло- та гарячому водопостачанні. Програми розроблені в рамках проекту "Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні", який реалізує Глобальний екологічний фонд спільно з ПРООН. У статті розглянуті заплановані програмні заходи та шляхи їх реалізації, економічні та екологічні вигоди від їх впровадження.
Підприємствам пілотних областей варто звернути увагу на можливість долучитися до виконання програм.

— Системи екологічного менеджменту
Розглянуто основні положення ДСТУ ISO 14001:2016 «Системи екологічного менеджменту. Вимоги та настанови щодо застосування». Автори аналізують системний  підхід до екологічного менеджменту та пропонований підприємствам підхід для захисту довкілля і реагування на зміну умов у балансі з соціально-економічними потребами.
Буд корисно як підприємствам, що тільки впроваджують систему екологічного менеджменту, так і тим, які вже мають її.

Придбати видання

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook та каналі в Telegram

Розсилка новин

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!