Новини

Повернутися до переліку новин

Екологи перевірять декілька волинських річок через викинуті рештки тварин

Міський голова Володимира-Волинського Петро Саганюк дав доручення підготувати листи у кілька екологічних інстанцій, аби вони провели обстеження місцевих річок Луги, Риловиці та Смочі. Поштовхом до цього стала знахідка у Лузі решток тварин, які викинули туди невідомі особи.

«Ми допоможемо цим  екологічним службам, щоб вони після Дня місті ці роботи провели. Я знаю, що по Риловиці, по Смочі є деякі безсовісні громадяни, які повиводили свої каналізаційні мережі в струмки і річечки,» – наголосив Саганюк.

Мер також зазначив, що у Володимирі-Волинському  працює комунальне підприємство, яке успішно виконує роботи з вивезення сміття.

«Якщо порівняти по області, за останніми даними, то у нас найбільше вивозиться сміття в області на одного жителя,» – продовжив міський голова.

Додамо, що цьогоріч у Володимирі-Волинському планують розпочати роботи з облаштування нової карти сміттєзвалища. Наразі проектна документація виготовлена та очікують фінансування із державного бюджету в розмірі 5 мільйонів гривень. З міського ж бюджету вже виділили як співфінансування 500 тисяч гривень. Коли кошти надійдуть, тоді буде визначений виконавець робіт та приступлять до реалізації.

Джерело: журнал «Екологія підприємства» за матеріалами www.bug.org.ua

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook та каналі в Telegram

Читайте також:

 

 

Розсилка новин

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!